www.sudzibas.lv Dino Zoo nekorekta attieksme un nepilnīga informācijas izvietošana

Dino Zoo t/c Spica - nekorekta attieksme un nepilnīga informācijas izvietošana

2012.g. 31 .jūlijā iesniedzam Dino Zoo Spice Houme filialē sludinājumu par kucēnu pārdošanu. Pardevēja izsakot nievājošas replikas negribīgi pieņēma un apsolījat izvietot sludinājumu no 1.augusta. Viss jau būtu jauki, nievājošās replikas par kucēnu asinslīnijām un dokumentu piederību vēl varētu palaist gar ausīm no nenompetentas pārdevējas, BET 14 augustā kad devāmies pagarināt sludinājuma termiņu izrādījās ka jaukās pārdevējas nepilnīgi pārrakstījušas informaciju, noklusējot būtisko - kucēnu asinslīnijas un sludinājumā NAV redzama kontaktinformācija! Jauki, smuka bilde, bet kur tos iegādāties neviens nezin. Arī uz manu pretenziju Dino Zoo Ofisa sekretāre Sanita (savu uzvārdu baidījās nosaukt - nez kāpēc?) atbildēja izvairīgi, sakot paldies par informāciju, bet neizsakot nekadu vēlmi noskaidrot situaciju un ko vērst pa labu.... Nobeigumā gribu pateikt, ka attieksmi var sabojat viena vai divas neieinteresētas personas, kuras grūti nosaukt par labam darbiniecēm. Vairak šajā veikalu tīklā neiegriezīšos un arī nerekomendēšu nevienam, ja jau attieksme ir tāda. paldies, ka jūs Dino Zoo ilgus 8 gadus bijat ar mani, bet jūsu attieksme nav pieņemama.
Ar cienu Ineta