Dino Zoo t/c Origo - barība

Regulāri iepērkos Dinozoo Origo un līdz šim sūdzības nav bijušas, bet nu jau esmu bijusi tur otro reizi divu nedēļu laikā, lai iegādātos barību viļņpapagaiļiem, bet uzminiet kas - barības NAV!!! Suņu un kaķu barības cik tik vajag, papagaiļu un grauzēju - piecas pakas divās rindās. Parasti pērku Vitakraft, tagad tās nav! Vienu atradu no citas firmas, nopirku, atnesu mājās un došu saviem putniem - attaisu vaļā, pretī TĀDA smaka, it kā tur kāds būtu nosprādzis iekšā, bet ko darīt, jādod ir. Putni desmit minūtes klāt negāja, kaut gan parasti jau pirmajā sekundē lec lāt un rij, tagad smaka pazuda, nu mazliet sāk ēst, bet vienalga baidos, ka neēdīs. Okei, saprastu, ka vienu reizi var nebūt barības, bet ka nav vairākas pēc kārtas un vēl beigās izrādās veca. Nu kas tas ir?

D

Mamma 21.09.2009

Tas ir KRIIZE>>>

. ....kl 23.09.2009

Šausmas!!! Ārprāts!!!
Iedod tam putnam maizes šķēli, lai knābā. Vo problēma!!!