LV RU
www.sudzibas.lv Dino Zoo Nezinoša pārdevēja

Dino Zoo t/c Domina - Nezinoša pārdevēja

CEntos šo visu rakstu ievietot Dino Zoo mājaslapā, taču man nemitīgi izmet, ka esmu ievadījusi nepareizu kodu, ko ievadīju 100x un pareizi :)
Pirms pāris dienām nopirku pundurtrusi. Biju neapmerināta ar nabadzīgo informāciju ko saņēmu no pārdevējas. Es kā cilvēks, kuram nekad nav bijis šāds dzīvnieciņš neesmu neko zinošs. Tik cik internetā palasīju, tik apmēram zināju. Vienīgais ko pārdevēja droši darīja, tā bija visa nepieciešamā inventāra piedavāšana. Visu pārējo svarīgo informāciju dabūju jautāt pati. Ne par barību pateica cik daudz, cik bieži utt., man dot trusim, ne kādu ūdeni labāk dot, ne to cik daudz siens jāliek, skaidas cik daudz bērt.. viss man bija pašai jājautā. Pats galvenais, kas mani visā šajā satrauca bija tas, ka viņa pašās beigās man pateica,ka trusis ir potēts pret miksomatozi un iedeva arī A4 lapu, kur tas apstiprināts. Es jautāju vai vairs nekas NEKD nav jāpotē, vai viss kārtībā tagad būs? Viņa apstiprina ar JĀ, vairs nekas tāds nebūs jādara, trusis ir sapotēts utt!! (papīros rakstīts,ka trusis dzimis 22.05.14) .Taču aizejot mājās, sapratu, ka daudz kas nav man zināms, un protams, meklēju visu internetā un nejauši uzskrēju informācijai par vakcīnām.. Un izlasīju, ka jāvakcinē ir reizi pusgadā vai gadā, līdz ar pavasara iestāšanos! Bet man, taču veikalā teica, ka vairs nav jāpotē!! Protams, agrāk vai vēlāk es to būtu uzzinājusi, kā arī tas notika, bet tas man bija jāuzzina NO PĀRDEVĒJAS !!! Visu ko esmu uzzinājusi par pundurtrušiem, man ir jāsaka liels PALDIES internetam, nevis konkrēti Dominas Dino Zoo veikala pārdevējai, kura todien strādāja..
Un man ir jautājums- vai pietiek tikai ar miksomatozes poti vai vajag arī pret hemorāģisko vīrusu slimību?

B

Komentāri (2)

ilmaars 20.07.2014

Tev neliekas, ka to visu specifisko informāciju labāk ir jautāt veterinārārstam vai kam tādam? Kādam, kurš to visu dziļāk pārzin. Pārdevēja ir pārdevēja, nevis pundurtrušu un citu dzīvnieciņu speciālists. Nevar vienmēr zināt visu visos sīkumos. Ja tu strādātu kosmētikas veikalā un tev pajautātu, kādos apstākļos ražo to un to šampūnu? Kā tu vari atbildēt, ja tas nav nekur mācīts.

B bigijs 20.07.2014

Sāksim ar to, ka tas NAV sīkums, bez šīs vakcīnas trušiem ir beigas!
Otrkārt, viņa ir ne tikai pārdevēja, bet arī konsultants!
Atšķirība ir tajā, ka šī pārdevēja/konsultante, pateica skaidru atbildi, ka NAV trusis vairs jāvakcinē!! Ja viņa būtu pateikusi, ka diemžēl NEZINA to vai tas ir jādara, tad viss būtu citādāk, taču viņa skaidri un gaiši apstiprināja, ka NEKAS vairs nav jāvakcinē!!
Un tas ir jāzina pārdevējām, jo viņas pārdod dzīvas būtnes, nevis lietas!
Mani paziņas iepirkās Spice Home Dino Zoo un tur viņus ļoti labi par visu informēja. Tā kā.. spriediet paši!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes