www.sudzibas.lv Dino Zoo Beigta zivis nākamā dienā

Dino Zoo Spice home - Beigta zivis nākamā dienā

Meita par sakrāto naudu iegādājās 16.07.2021. Divas zivtiņas “vistiņas”. Vakarā ielaida akvārjā ar to pašu ūdeni, lai mazinātu stresu. Nākamā dienā abas bija mirušas. Veikalā spice izstāstīju situāciju, 18.08.2021. Neko palīdzēt nevar. Apgalvoja, ja varētu iedotu vietā, bet nav uz vietas. Teicu var velak, kad atkal būs veikalā, uz ko man pateica, ka vairs tad neatcerēsies manu stāstu un nevar neko palīdzēt. Ļoti nepatikami, ka tā var pateikt, jo
“manuprāt, var atstāt koordinātes un sazināties. Pirmoreiz šāda situācija un nepatikami, braukt speciàli 2x un nekādas pretīmnaksanas pēc visas skaidošanās.

Atbilde no Dino Zoo Pārstāvja atbilde 23.08.2021

Žēl par situāciju ar zivtiņām. Parasti tik ātri zivis nomirst, ja nav atbilstoši sagatavots ūdens zivju dzīvošanai. Iespējams, temperatūra bijusi par zemu vai augstu.
Un nezinot cik ilgi zivis dzīvojušas maisā pirms izlaistas citā tilpnē, kā arī vai akvārijs ir bijis atbilstošs šīm zivīm, tādēļ nevaram iedot vietā jaunas zivtiņas.
Ceram un veiksmīgu turpmāko sadarbību.