www.sudzibas.lv Dino Zoo slimi dzīvnieki

Dino Zoo - slimi dzīvnieki

Vēlos brīdināt negodprātīgiem audzētājiem un pārdevējiem Dino Zoo! Šī gada sākumā nolēmām iegādāties jūras cūciņu veikalā Dino Zoo (t.c. Olimpya). Iegādājāmies visu nepieciešamo šim dzīvnieciņam sākot ar būrīti, kvalitatīvu barību un pašu jūras cūciņu. Viss tika nopirkts pēc veikala konsultantu/pārdevēju ieteikumiem. Uz to brīdi bija tikai viena jūras cūciņa, to arī nolēmām ņemt. Pārnesām mājās un pēc pāris dienām es ievēroju, ka cūciņa pārvietojas tikai ar priekšķepām, ko attiecīgi veikalā nevarēja ievērot. Protams, uzreiz aizvedām dzīvnieku pie dzīvnieku ārsta, kurš mums pastāstīja, ka šis dzīvnieciņš ir daļēji paralizēts un visticamāk ilgi vairs nedzīvos. Veterinārs mums ieteica nest atpakaļ un mainīt pret citu. Tajā pašā vakarā aizvedām atpakaļ dzīvnieciņu uz Dino Zoo veikalu t.c. Olimpya. Ļoti negribīgi, bet dzīvnieciņu tomēr pieņēma atpakaļ un solija 1- 2 nedēļu laikā sagādāt mums jaunu. Beidzot arī pec 2 nedēļām sagaidījām jauno zvēriņu. Pēc pāris dienām ievērojām, ka arī šis dzīvnieks nav vesels, jo labo austiņu klāj krevele, uz kreisā sāna ir kails pleķis, kurš ar katru dienu paliek lielāks un lielāks un uz tā paša sāna, bet galvas daļā ir teši tāds pats sausums, kurš arī aug lielumā (sagadījās, ka dzīviekam pakaļ bija 12 gadīgā meitiņa, kura, protams, uzreiz neievēroja to). Arī šo dzīvnieku vedām pie ārsta. Dzīvniekam atklājas sēnīte. Protams, ka dzīvnieciņš jau pāris dienu laikā tika dikti mīļots un aiztikts, kas protams noveda pie tā, ka arī mēs dabujām šo pašu sēnīti! Šī sēnīte ir ļoti stipra un no viņas nav viegli tikt vaļā un kā dermatologs teica, tad tieši mazie dzīvnieciņi ir pārnēsātāji. Tagad mums nākas ķīmiski tīrīt matračus, dīvānus u.t.t.. Jau otro reizi un nepilna mēneša laikā saņemam slimu dzīvnieku, esam iztērējuš ļoti daudz līdzekļu dzīvnieka un visas ģimenes ārstēšanā. Es nenovēlu nevienam iegrābties šādā veidā.

E

B bultasirdii 18.05.2014

Tīrākās muļķības!!! Palasi internetā- jūras cūciņām organisms nesintizē C vitamīnu, un tāpēc tas ir jādod papildus, lai tās nebūtu paralizētas. Brīnos par pārdevējām, kuras to nepateica, bet pirms iegādāties dzīvnieku ir jāuzzina viss par viņa īpatnībām.

K Karolina777 08.08.2020

Pilnīgi piekrītu. Diemžēl, viņi neatbild par to ko pārdod.
Nekādas veterinārās pārbaudes uzrādīt ari veikala nespēja, jo iegādājos jau slimu papagaili!
Vērts būtu vērsties PVD lai veic pārbaudes, kā tiek turēti un cik lielā daudzumā dzīvnieki mazos būrīšos ar vienu ēdiena trauku uz visiem