www.sudzibas.lv Dino Zoo Slikts serviss

Dino Zoo - Slikts serviss

Vēlētos pabrīdināt citus pircējus neiepirkties interneta veikalā Dino Zoo. Lieki iztērēta nauda un laiks. Veikals atceļ klētiņu pasūtījumus, pat nepaskaidrojot iemeslu. Uz jautājumu, kad tiks atgriezta nauda par nesaņemtajām precēm par kurām rēķins samaksāts, vispār neatbild. Pilnīgi bezjēdzīgi viņiem zvanīt vai rakstīt čatā mājas lapā, jo uz jautājumiem neviens atbildi nesniedz. Rezultātā - nav ne preces kuras pasūtīju, ne nauda. Lai atgūtu līdzekļus, būs jāvēršas Ptac, jo izskatās ka veikalam pircēju apkalpošana nerūp. Un turpmāk es savu naudu atstāšu kādā citā zoo veikalā, kurā būs laipnāka attieksme.

13.05.2021

Atbilde no Dino Zoo Pārstāvja atbilde 14.05.2021

Pasūtījumi tiek atcelti tikai gadījuma, ja pasūtītā prece nav pieejama un klientam neder, arī piedāvātā alternatīva. Nauda parasti tiek atgriezta likumā norādītajā kārtībā – līdz 14 dienām. Uz mūsu čatu parasti atbildes tiek sniegtas arī vakaros. Ja, joprojām nav izdevies ar mums sazināties, tad lūdzu, rakstiet [email protected]

Ar cieņu,
Dino Zoo