www.sudzibas.lv Dino Zoo slikta attieksme

Dino Zoo - slikta attieksme

Labdien.
Rakstu, jo ir radušās problēmas ar šī veikala pārdevēju. Viņai ir melni mati, diezgan īsa auguma, tieva, ar zīmīti: es mācos. Diemžēl, vādu neatceros.
Parasti šajā veikalā iepirkos ļoti bieži, līdz brīdim, kad uzradās ši pārdevēja. Kad iepirkos, viņ parasti izteica dažādas replikas kā- Nav jau par daudz tām tavām zivīm?! Ko tu te stāvi tik ilgi pie akvārijiem? Es atbildēju: Es jums kaut kā traucēju? Viņa man attrauca, ka tas esot aizdomīgi, ja es stāvu 30min. un skatos uz zivīm! Kaut gan es tur biju knapi 5 min., jo es parrasti arī apskatīju zivtiņas, jo arī tās es piepirku bieži. + Manas paziņas arī tur pirka kāmīti un šī pati pārdevēja pret to izsturējās ļoi cietsirdīgi un arī izteica replikas: FUI, kā kaut ko tādu var gribēt.
Dino zoo man bija iecienīts veikals, bet tagad tā noteikti nav, jo kā rādās tā ir taisnības, ka visas laipnās pārdevējas vienkārši izzūd, bet nejaukās tik vairojas un paliek ilgi! Kādreiz šajā veikalā bija tik laipnas pārdevējas, man bija prieks tur pat vienkārši iegriezties apskatīt zivtiņas, bet tagad man vienkārši ir kauns tur spert soli.
Es jums ļoti lūdzu, dariet ko lietas labā, jo tā tiešām ir, ka Dino zoo vairojas nelaipnas pārdevējas.
Liels paldies!

B

K kyuubi 04.02.2014

jautājums sekojošs, kad šis atgadījums bija? jo pašlaik viena šada meitene ir aizgājusi prom no darba un viņas vitā ir cita meitene kura pēc izskata ir līdzīga jūsu aprakstītajai.
esmu 100% pārliecināta, ka meitene kas strada pašlaik, neko tādu neteiktu, kā Fuj kā ko tadu var gribēt.. utt... nevajag visus darbiniekus salīdzināt ar vienu individu, jo saja veikala strada pieklajigi un saprotosi cilveki.