www.sudzibas.lv Dino Zoo Slikta apkalpošana

Dino Zoo - Slikta apkalpošana

Labvakar. Vēlējos izteikt savu pretenziju. Šodien (25.02.) pirmajā dienas pusē apmeklēju spice Home veikalu un nolēmu ieiet Dino Zoo veikalā, lai aplūkotu un iegādātos savam dēlam mājdzīvnieku. Manu uzmanību piesaistīja papagailis (kopā būrī bija 2 papagaiļi) . Par cik papagailis bija tuvu stiklam, es ar nagu nedaudz pieklauvēju tad vienā stikla galā un tad otrā uz ko papagailītis reaģēja, dodoties pakaļ manai rokai no viena būra gala uz otru. Es to uztvēru kā rotaļu un neko sliktu nedomājot turpināju savu darbību vairākās reizes, kā rezultātā pie manis pienāca gara auguma vīrietis ar ap gadiem 50 un rupjā tonī teica, ka kādēļ es kaitinot papagaili, ja es tā darīšu, es izraisīšot viņa nāvi. Es neuzskatu, ka mana aprakstītā darbība jebkādā veidā var izraisīt papagaiļa nāvi un, pat ja tas manu darbību rezultātā varētu notikt, pārdevējam ar mani kā klientu, nav tiesības runāt tādā tonī, bet palūgt, lai es tā nedaru. Es uzskatu, ka ja cilvēks tādā vecumā nespēj kontrolēt savu garastāvokli un emocijas, viņam nevajadzētu izvēlēties šādu profesiju un vēl jo vairāk strādāt veikalā, kur dienā apgrozās arī bērni, kas vēlas apskatīt dzīvnieciņus. Es nedomāju, ka aprakstītajam pārdevējam ir tiesības ar mani runāt cieņu aizkarošā tonī, jo es nebāzu pirkstus būrī, kā arī necentos barot papagaili, vai arī viņam kā nodarīt pāri. Esmu 5. Grūtniecības mēnesī un šis gadījums jau no paša rīta sagādāja nepatīkamas emocijas un līdz ar to fiziski sliktas sajūtas, un es vēlos, lai par darbiniekiem atbildīgā persona attiecīgi rīkotos. Ļoti “nesmuka “ situācija. Ceru, ka sekos vismaz pārrunas ar konkrēto darbinieku vai citas procesuālās darbības, jo man kā klientam vairs nav vēlmes apmeklēt spice Home Dino Zoo veikalu un diemžēl neievēroju darbinieka vārdu, jo vēlējos pēc iespējas ātrāk pamest veikalu.

25.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Komentāri (17)

J jolanta85 25.02.2020

Ja bērni vēlas apskatīties dzīvnieciņus, jāiet uz Zooloģisko dārzu. Un nav ko savu muļķīgo uzvedību norakstīt uz grūtniecību...

E Elka123 25.02.2020

Kas manā rīcībā bija tik muļķīgs?

Augsti cienījamā dzemde! Es šajā nekaunīgajā vēmienā izlasīju pārāk daudz "Es":
"es ar nagu nedaudz pieklauvēju"
"Es to uztvēru kā rotaļu"
"Es neuzskatu"
"lai es tā nedaru."
"Es uzskatu"
"Es nedomāju"
"es nebāzu pirkstus būrī"
"Esmu 5. grūtniecības mēnesī"
Ja tu nespēj iekļauties sabiedrībā un tava vienīgā, pretīgās eksistences jēga ir sevis apmierināšana, tad tava vieta ir būrī, papagaiļa vietā. 

E Elka123 25.02.2020

Neuzskatu, ka man par sevi būtu jārunā trešajā personā. Palasot vairāku sūdzību komentārus, secinu, ka te ir salasījušās personas, lai izgāztu savu žulti. :) šī sūdzība nav jums, bet konkrētajam uzņēmumam. Paldies un jauku dienu. Man liekas drausmīgi un apkaunojoši, ka jūs tā varat apsaukt sievieti, kauns jūsu mātes vietā.

E Elka123 25.02.2020

Acīm redzot, jums ar dzīvnieku nav pieņemts rotaļāties. ;)

BondsBonds 26.02.2020

Par komentētājiem varu teikt tikai labāko. Varbūt vajadzētu sākt skatīties no trešās personas, varbūt kļūs skaidrāk ko, kurš izgāž.

"Man liekas drausmīgi un apkaunojoši, ka jūs tā varat apsaukt sievieti, kauns jūsu mātes vietā." - kā nav kauna sevi vēl pielīdzināt sievietēm!

BondsBonds 25.02.2020

Godātā lūdzu neapkaunojiet citas grūtnieces, iestarpinot šo tēmu grūtnieču nedienās. Tā ir grūtdienība. Tāpat iesaku neuztver visu tik pērsonīgi, it īpaši citu garāmgājēju viedokli par kaut ko.

E Elka123 25.02.2020

Paldies par viedokli, ņemšu vērā un atvainojos, ja kaut kā ar šo apkaunoju citas grūtnieces.

R RXX 26.02.2020

Dzīvība (un šajā gadījumā - arī veikala prece) ir apdraudēta, par kādu laipnu palūgšanu iet runa? Cik vērtīgs ir Jūsu viedoklis, ja Jums nav nekādu zināšanu par papagaiļiem? Un, starp citu, cieņas aizskaršana ir juridisks termins, ar kuru neiesaku mētāties, lai ārstētu savu mazvērtību. :)

ramona 26.02.2020

Domāju veikala darbinieki labāk zin kas dzivnieku apdraud un kas nē. Zin cik tādu bakstītāju dienā nāk? Nezini. Viņi gan zin un tādēļ aizrāda. Sūdzība nevietā!

V veiksminiece 26.02.2020

Acīmredzot pārdevējs ir savā vietā! Viņš dzīvniekus mīl vairāk kā cilvēkus. Stulbus, pieaugušus cilvēkus, kas savā neizglītotībā iet uz zooveikaliem "paspēlēties" ar neaizsargātiem dzīvniekiem. Un vēl rada nākamos "bakstītājus", kuriem neko nedrīkst aizrādīt. Es šim pārdevējam vēl prēmiju iedotu!

⛔️ 26.02.2020

Tas ir ļoti bezatbildīgi pirkt dzīvniekus bērniem. Bērns būs pirmais, kas ar savām "rotaļām" izraisīs dzīvnieka nāvi.

A arnitaa 26.02.2020

Tak visur vienmēr ir uzraksti, ka nevajag klauvēt pie būriem un tramdīt dzīvniekus. Pieaugušo sievietei jau nu būtu jāmāk uzvesties zooveikalā.

Nevajadzētu, lūdzu, aizskart sievietes, pielīdzinot viņām šo organismu!

A arnitaa 27.02.2020

Kā tad lai uzrunā šo organismu? :D

R Ramona .... 09.04.2020
slikts serviss

DinoZoo Deglava 67 pardeveja loti nelaipna.Vienmer neapmierinata.Vairak veikala neiepirksos

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes