www.sudzibas.lv Dino Zoo Nepērciet Dinozocentrā zivtiņas

Dino Zoo - Nepērciet Dinozocentrā zivtiņas

Nekādā gadījumā nepērciet dinozoocentrā zivtiņas, ja negribat sev vai saviem mīļajiem pabojāt nervus... Es savai meitai uz dzimšanas dienu nopirku pie viņiem zelta zivtiņu. Zivtiņa kā beigās izrādījās bija slima un aplaida arī manas veselās zivtiņas kā rezultātā nomira otrajā dienas vakarā kuru es biju pirkusi pie viņiem un arī viena mana zivtiņa pārējās savas paspēju izglābt. Skrēju uz Rīgu pēc zālēm ( par kurām vēl samaksāju ap 10 Ls) mainīju katru dienu akvārijā ūdeni un lasīju no savām zivtiņām nost tos parazītus... Beigās bērnam dzimšanas dienas dāvanas vietā vienas asaras vien bija... Un labākais, ka savu vainu veikals neatzina attieksme vienkārši pretīga.Kad es zvanīju uz veikalu un lamājos, ka viņi tirgo slimas zivis viņi protams to noliedza!!! Pēc zvana uz Dinozoo nākamajā dienā ierados viņu veikalā un protams neviena zelta zivtiņa ( no kādām 12 gab.) tur vairs nebija. Kad jautāju kur, tad pārējās palika it kā esot izpirktas protams, ka vainu viņas visas nomira vai zinot to, ka es pa telefonu uzbļāvu, ka tā es to neatstāšu tika visas izvāktas no akvārija. Tā kā neiesaku nevienam tur iegādāties zivtiņas un, ja gribat sev liekas problēmas, tad lūdzu saglabājiet čeku, jo bez čeka ar jums vispār neviens nerunās. Un protams savu vainu viņi neatzina un par vainīgu uztaisīja mani, ka es it kā manā akvārijā ne tāds ūdens u.t.t., bet man jau akvārijs 4gadus un neviena zivs tur nav nomirusi. Drausmīgs uzņēmums!!!

E

D Diana 16.04.2008

Nu DINO ZOO vispar viss ir daudz dargak un apkalposana slikta un pardevejas nezinosas un neprofesionalas!

A amuura 07.05.2008

Nu par zivtiņām nezinu kā tur ir, bet par pārdevējām gan varu teikt tikai to labāku - zinošas, laipnas, pretimnākošas.. vienmēr prieks iegriezties.. Vismaz Origo, kur esmu patstāvīgais klients!!!

A Anastasija 15.05.2008

Ja jums bija akvārijs 4 gadus, tad jums noteikti bij jābut pieredzei. Bet...diemžēl šeit vainīgi ir tie cilvēki kuri tas zivtiņas uz veikalu atsūta. neviens speciāli jums tas slimās zivtiņas nepārdos. Bet pārdevējas nevar visu pamanīt, jo dāžreiz veikalos ir rindas. Neviens nav no tā pasargāts, jums nelaimējas, bet pērkot dzīvnieku, tapat ka divanu, jums jāparbauda vai viss ir kārtībaa. jus to nebijat darījusi...nu un kur tad pārdevēju vaina... nevajag savas dusmas izliet uz nevainīgiem cilvekiem. gribat pabļaut kontaktejieties ar atbildošām par to personām. Pārdeveju darbs nav viegls.
Arī neviens cits veikals nav pasargats no šadiem slimiem dzīvniekiem.

A anna 15.05.2008

līdzīgas stāts tikai ar kamīti, nopirku un pēc 3 dienām nomira :(

E Edgars 16.05.2008

Vajag saglabāt čeku jo bez čeka tur neko nedara. Zivis inportē no Čehijas un ir iespējams, ka pēc inkubācijas perioda tās slimo. Diemžēl tad labāk ir pirkt no rokām. Un vēl ir jākonsultējās pie pārdevējām ne stažieriem. Viņām visām ir nozīmītes.

S sabīne 08.03.2009

Iesaku tev iepazīties ar vīrieti un nodzīt stresu zem segas, nevajag tik ļoti uztraukties. Ar aurošanu un skaļu lamāšanos, bērnam radīji stresu, nebūtu sacēlusi tādu brēku, nebūtu bērns tik ļoti pārdzīvojis. Visu var panākt mierīgā ceļā. Uzdāvini bruņurupuci.

L Lepi 09.03.2009

Sabīne, ko Tu raksti!!! Tev pašai vajag savu iesaldēto, ledaino domāšanu zem segas atsaldēt. Auksto pauri stresu nepazīst un līdz ar to zem segas arī svīšanas pazīmju nav, ja kas!!! Vispār Tev ir bijuši dzīvnieki? Droši, ka tādi nav un bērnu arī nav? Katrs kustonis prasa nervus uz izspiež kādu asaru. Es arī bērnībā izraudājos tā, kā pat līdz šodienai atceros. Tagad skaidrojot bērniem arī saskrien asaras.

Mamma 09.03.2009

O, Dino Zoo superigs veikalins, es tur zurcinu pirku. Man visu paskaidroja un palidzeja piepirkt visus atributus. Paldies laipnajam un neuzbazigajam pardevejam!

T tenshi 21.10.2012

Visu laiku tur bija un būs slimas zivtiņas! Man jau vairs negrības pirkt tur neko! Viņu zivtiņu dēļ nomira mana čūska! Viņiem vispārnospļauties uz mums un dzīvniekiem! Ejiet uz Zooluks veikaliem, tur Jums pālīdzēs un zivtiņas ir veselas!