www.sudzibas.lv Dino Zoo Nepamatota atlaišana

Dino Zoo - Nepamatota atlaišana

Ar šo es vēlējos pabrīdināt tās meitenes, kuras domā vai vēlas strādāt Dino Zoo.Pēc savas pieredzes es to neiesaku, labāk meklēt citu veikalu.
Lieta tāda, ka es aizsūtīju savu CV uz šo veikalu un mani ļoti ātri pieņēma darbā par ko es jau nobrīnījos. Protams, sākumā biju ļoti priecīga, jo man patīk tāds darbs, es ļoti cītīgi mācījos un ātri visu apguvu. Domāju ka nu varēšu sākt oficiāli strādāt par pārdevēju jo 3 mēneši tur ir apmācības laiks.Līdz brīdim, kad kādu dienu pārnākot mājās no labi pastrādātas darba dienas man pazvanīja veikala vadītāja. Līdz tam brīdim man bija ļoti labas attiecības gan ar veikala vadītāju gan ar pārdevēju, kura mani apmācīja.Es ļoti nobrīnījos kapēc viņa man zvana, nodomāju ka varbūt veikalā ir kādas problēmas, taču tā nebija, teksts ko viņa man teica bija aptuveni šāds: "Es te tā padomāju, nu tu vari rīt vairs neskriet uz darbiņu". Kad prasīju kāds ir iemesls, neko jēdzīgu atbildēt viņa man nevarēja, vien pateica to ka viņa uzskatos ka tirdzniecības sfērā man neēsot jāstrādā. Es ļoti nošokējos par šādu atbildi, jo viss bija labi. Vienvārd sakot mani viss tiešākajā nozīmē izmantoja kā lēto darba spēku.Es darīju visu to pašu ko viņi tikai par mazāku samaksu, tas ir minimālo algu, bet kad mans apmācības laiks beidzās viņi mani vienkārši izmeta lauka un manā vietā jau nākamajā dienā bija cita meitene kura bija pieņemta kā stažieris.
Es nevēlos neko sliktu teikt, bet attieksme pret pircējiem tur tiešām nav pati labākā kur nu vēl pret darbiniekiem.

A anna 01.12.2010

Atlaiž tur tikai tos cilvēkus, kuriem neuzticās... pārējie strādā un mācās jau ilgus gadus.

R Realmarven 01.12.2010

LOL!!! Likumu zini? suudzies taas ir tavas tiesiibas!!! Nekorekti protams, bet Tev ir jaaciinaas, savaadaak citaa reizee taa pat notiks :D

J Juris 01.12.2010

Hmmm. Pārbaudes laikā ne vienai ne otrai pusei laikam jau nav tā īsti jšaka iemesli, kāpēc attiecības tiek pārtrauktas!
Ja nu vienīgi pēdējā laikā kas ir mainījies!
Neteikšu vai normāla vai ne tā uzņēmuma stratēģija darbiniekus tik pa pārbaudes laiku izmantot, bet nu iespējams ka strādā unpietiekami efektīvi izmaksu ziņā!

T To Ferratum 02.12.2010

Tagad tak esot "Darba Devēju Laiks".Daram ko gribam, kā gribam un izrīkojamies ar personālu, kā vēlamies.Vispār varētu Jau šiem nemaksāt, bet tie maitas darbinieki rīt gribot.Hmmmm...!Izlaidušies galīgi darba spēki.:)

M Mellene 02.12.2010

Arni ārstējies lūdzu.

L Liene 04.12.2010

Cieņai pret darbiniekiem ir jābūt un vai tad tiešām ir tik grūti pateikt kāds ir iemesls atlaišanai.
Mani pārsteidza tas, ka vienu dienu runā par to kā es ātrāk varētu sāk strādāt, slavē utt, bet jau nākamajā dienā man pasaka ka uz darbu varu vairs neskriet.Kur ir loģika. Mierinājums ir tāds ka tas nav vienīgais gadījums.

P paldies 04.12.2010

visi tie uzneemumi, kuros regulari meklee paardeveejus daudzskaitlii ir uzmeteeji, ja vien tie nepieder pie uzneemumiem, kuri regulaari atver jaunus veikalus!!

B Blob 05.05.2021

Man bija līdzīga situācija. Es izteicu pretenzijas vadībai par to, ka vecie darbinieki neievēro nekādus noteikumus, kas ir jāievēro jauniņajiem un man "palūdza" iet strādāt uz citu Dino Zoo veikalu pilnīgi man neizdevīgā vietā vai uzrakstīt atlūgumu. Tas nekas, ka viņiem trūka darbinieku un man ir veterinārā izglītība, kas šajos veikalos ir retums.