www.sudzibas.lv Dino Zoo Nekorekta apkalpošana

Dino Zoo - Nekorekta apkalpošana

Esmu dziļi vīlusies T/C Spice "Dino Zoo" veikala pārdevējās. Aizgāju uz šo veikalu uztaisīt savam mīlulim žetoniņu ar vārdu un manu vārdu un mob. tālr. nr. Sākumā pārdevēja teica ka neesot nekādu problēmu, pēc mirkļa šis pakalpojums jau izrādījās neiespējamā misija. Jautāju kāpēc nevar iegravēt gan vārdu, gan nr. Man atcirta ka tad nevarēšot neko redzēt. Nesagaidot manu atbildi vai vēlos žetonu tikai ar nr. Pārdevēja bija jau iegravējusi tikai nr. un pievienojusi vēl T burtu. Teicu, ka neesmu pasūtījusi tādu gravējumu un vēlos saņemt savu naudu atpakaļ. Uz ko man atbildēja ka naudu neatgriežot, bet mainot tikai pret preci. Tad teicu ka ļoti labi, lai uztaisa jaunu gravējumu. Uz ko saņēmu atbildi, ka gravējumus tomēr nemainot. Nesaprotu kāpēc man ir jāpieņem prece, kas nav uztaisīta tā kā vēlējos.
Tur pretī tai pašā dienā aizbraucām uz "Dino Zoo" T/C Origo. Un tur šī neiespējamā misija tika paveikta. Un laipna pārdevēja bez liekiem jautājumiem uztaisīja gravējumu tieši tā kā biju lūgusi pārdevējām T/C Spice.
Ceru ka "Dino Zoo" vadība pievērsīs lielāku uzmanību savu darbinieku izvēlē. Jo pārdevēji kā nekā tomēr ir firmas seja.

G

R r 21.07.2008

Nezinu cik to Dino Zoo aceros man patik ka apkalpo.

K Kristine 21.07.2008

Kadu menesi atpakal ari taisiju medaljonu ar gravejumu Spices zoo veikala un man uztaisija visu tiesi ta ka velejos.Protams saja situacija klat nebiju, bet iespejams ka klients pats isti nezinaja ko velas... Lai nu ka es ieperkos nu jau vairak ka gadu Spices zoo un nereizi neesmu saskarusies ar negativu attieksmi pret sevi!

O Olga 21.07.2008

Milas meitenes no Spices Dino Zoo veikala, Es pati esmu pardeveja un loti labi zinu ka tas ir stradat ar tiesam debileim cilvekiem ir ari loti labi cilveki bet vairak stulbenu pasaule.

G Gerda 21.07.2008

Domāju, ka šo komentāru par stulbeņiem droši var adresēt pārdevējām. Jo kā jau minēju T/c Origo man nebija nekādu problēmu uztaisīt šo gravējumu. Drīzāk šī klientu vēlmes nesaprašana radās dēļ tā, ka pārdevējām T/C Spice sagādāja grūtības runāt latviešu valodā. Un ļoti skumji, ka tik "labi pārdevēji" tik slikti izsakās par apkārtējiem cilvēkiem.

N Nastja 21.07.2008

Jā diemžēl, es arī tiku izlamāta taisot šādu žetoniņu tieši Sices veikalā. Pārdevēja atteicās gravēt to ko biju lūgusi un iemeta man sejā samaitāto žetonu. Paldies par informāciju! Tagad zināšu kurā veikalā to var izdarīt.

I Inese 21.07.2008

Ka man besi visa šī ņaudēšana, a bet man to izdarija, bet man šita pateica.Jūs cilveki paši kadreiz no malas sevi negribētu redzēt? Un paklausities cik jūs reizes esat kadu aizvainojuši.

S Sergej 22.07.2008

Da vopse narod etot Dino Zoo magazin takoj tupoj, ceni kosmiceskije, vibora vopse polnij nol.Da po internetu mozno najti bolse cem tam i ceni razumnije.A naset devcenok v Spice to oni to kokraz normalnije eto rukovodstvo menjat nado.Katoroje pozvolaet na svoih rabotnikov postojanno GAVNO lit.Devcenki ze vam dengi delajut iz vasevo ze pustova magazina.

I Inga 20.08.2008

Nu cik esmu iepirkusies tiesi T/c Spice zoo veikala, man vienmer ir pieklajigi atbildejusi, apjautajusies vai vel ko man nevajag!
Esmu apmierinata ar ta personalu!
Katra zina visiem jau ta pat neizpatiks!

I ilze 25.08.2008

Jā, esmu arī saskārusies ar dino zoo ne tik labo pārdevēju attieksmi-t/c Mols jutos tā it kā būtu pārdevēju iztraucējusi vēloties nopirkt sev zivtinju-un nerunājot vispār par to, ka pārdevēja man nepateica, ka zivtinja ir jāieliek speciāli noturētā ūdenī un arī jāpievieno speciāls līdzeklis ūdenim, kaut gan jautāju ko un kā jādara-pēc stundas mājās man šī zivtiņa nomira.:( esmu tiešām vīlusies. Vai tiešām šajos veikalos nav jāstrādā zinošiem cilvēkiem?

Ilze

P.s. kā arī man teica, ka zivtiņu var turēt 2litrus lielā akvārijā un neko citu vinjai nevajag, pēc tam kad saslima mana otrā zivtiņa dino zoo mājas lapas ihtiologs kaunināja mani, kā es varu iedomāties turēt savu zivi naktspodā? un lai mana zivtinja justos labi man naacaas iztērēt 30Ls, lai gan sākumā pārdevēja teica, ka neko viņai nevajag-tikai 2litrigu akvāriju.
Vai tiešām dino zoo mīl dzīvniekus?

A anete 15.09.2008

Komentēja: Ilze 25-08-2008

Tātad tomēr domāju ka tew pašai bija jāpalasa info par zivtiņām... Un jā ir šķirnes ko var turēt 2l akvārijā, bet tas nenozīmē ka viņai tur būs labi, un patīkami...

Un par zinošajām pārdevējām... Viņām nevajag neko pārmest jo pamēģini iemācīties kam kādu barību dot, ko var ko newar dot, un pats grūtākais-atceries katru zivju šķirni un to turēšanu, temperatūru, kura sadzīvo kura nē, tad par katru no grauzējiem - fretka, žurka, trusis, degu, jūrascūciņas, peles, kāmji, truši, šinšillas, papagaiļi... Jo par katru dzīvnieku pārdevēja newar zināt visu, tas nau viņu spēkos.. Jo pati jau vairāk kā 10 gadus audzēju visus šos dzīvniekus daudz lielākos apmēros (100 ) un tad es zinu par visiem dekoratīvajiem dzīvneikiem visu.. tā ir gadu pieredze...

Un ir tik tiešām rupji sakot debīli cilvēki, neizglītoti - jo pati esmu daudz reiz bijusi izstādēs ar daudzajiem dzīvniekiem un tik tiešām dienas beigās jau pieriebjas stulbie jautājumi un cilvēku neizglītotība..

Nevajag pārmest pārdevējai par to kad tew nomira zivs... jo pati arī varēji pastudēt...
Man pasai ir 400 L akvārijs, un dēļ manas nezināšanas par akvāriju, pašā sākumā nomira 80 zivis, jo nopirku zoo veikalaa slimu zivtiņu un tādējādi aizgāja visas..
bet tagad ar zināšanām uz paša pieredzi viss ir kārtībā..

S Sarmīte 29.09.2008

Interesanti- kāda zivs tev bija??? Jo ir viena zivs, kurai nekā nevajag- gailītis! Man pašai ir liela glāze, kuru nopirku Rito traukos apmēram 2 litri un gailītis tur dzīvo jau gadu un nekādus līdzekļus es viņam nekad klāt neesmu lējusi. Visdrīzāk viņa tev nomira no stresa, vai arī no kādas slimības, jo zoo veikalos tās zivis bieži vien ir slimas. Vislabāk zivis pirkt Depo- gan lētāk, gan drošāk, gan lielāka izvēle! :)

S Santa 01.11.2008

Sarmite!!! Zooveikalos gandriz visas zivis nak no vienas vietas(piegadatajiem!!!) taka pirkt veikala vai Depo, neredzu lielu atskiribu!!!