www.sudzibas.lv Dino Zoo Neejiet strādāt uz šo uzņēmumu. Jus pirms pārbaudes laika atlaides

Dino Zoo - Neejiet strādāt uz šo uzņēmumu. Jus pirms pārbaudes laika atlaides

Neejiet strādāt uz Dino zoo. Viss sākās ar to ka stirstot sludinājumus es domāju kāpēc visu laiku tiek likti sludinājumi ss.com ka vajag darbiniekus. Ļoti ātri mani pieņēma šajā uzņēmumā. Tā nu es strādāju un tieši trešajā mēnesi pirms pārbaudes laika beigām saslimu. Un jūs zināt kas notika, mani atlaida. Vadītāja neko jēdzīgu newareja paskaidrot. Tāpat kā ofiss. Jo viņiem esot tāds punkts līguma ka parbaudes laika var atlaist, bez paskaidrojuma. Tā nu es pirms svētkiem paliku bez darba šajā uzņēmumā, bet es par to nebēdāju. Esmu atradusi jau citu darbiņu. Pie lojāla darba devēja. Gribēju tik padalīties savā rūgta ja pieredze ar šo uzņēmumu. Viņi jau 2x ir likuši sludinājumu iekšā, bet neesmu nevienu jaunu seju redzēJusi savā vecajā darba vietā.

P Palīgs neskaidrajiem 12.01.2022

Jā, tā tas ir saskaņā ar likumdošanu pārbaudes laikā var atbrīvot no darba bez īpašām ceremonijām. Acīmredzot neatbildāt kautkādām prasībām. Drīzāk uzņēmums jau iepriekš bija saskāries ar hroniskiem slimotājiem.