www.sudzibas.lv Dino Zoo Mājas žurkas vietā pārdeva ielas žurku?

Dino Zoo - Mājas žurkas vietā pārdeva ielas žurku?

Vasaras vidū devos uz Tc Origo Dino Zoo, lai nopirktu divas žurkas. Izvēlējos par labu silver puikam un šķiet parastai "Hooded" tipa pelēkai meitenei. Man pieredze ar žurkām ir kopš 2016. Gada, esmu arī vairojusi tās, problēmu nebija jābūt, visas līdz šim pirku tieši tajā veikalā. Ar puiku nav problēmu līdz šim, savukārt meitene izrādījās pavisam nemierīga un ne ar mājas žurkas raksturu. Viņa bija arī paguvusi sagrauzt būri un tikt pie puikām, viens no bērniņiem izrādījās copy paste brūnā ielas žurka, vienīgais atšķirībā no mātes bailīgs. Kopš jūlija viņa bija dzīvojusi ar citām žurkām, problēmu nebija. Nesen, viņa sāka ēst sev līdzīgos un savus bērnus.
Žurkai vienkārši kaut kas nav labi vai man tikai lliekās, ka "Hooded"Ppelēkai žurkai netālu gēnos ir tā saucamie "pasjuki"?

03.01.2022

Atbilde no Dino Zoo Pārstāvja atbilde 03.01.2022

Labdien!
Arī dekoratīvo žurku pamatā ir savvaļas žurku gēns. Vairojot žurkas, tas kādā brīdī var dominēt un tas nav nekas neparasts.
Noteikti ir vērts pārskatīt žurciņas ēdienkarti. Var piedāvāt papildus C vitamīnu un sauso barību, kas satur dzīvnieku valsts proteīnu, jo žurka ir visēdājs. Žurkas mazuļus var apēst, ja tām trūkst, kāda barības sastāvdaļa vai dzīvnieks ir stresā, jūtas apdraudēts apdraudēts. Žurkas ir gudras un citu īpatni neaiztiks, ja netiks pati apdraudēta.

Papildināts Alicent 04.01.2022

Ja jūsu uztverē C vitamīns novērsīs vēlmi mesties virsū citiem sev līdzīgiem, jā tad taisnība. Tikai dīvaini, ka viņas pēcnācēji ir krietni lielāki par visiem, kuri man bijuši līdz šim, ja žurka bez astes ir +30cm un tās svars tik aug, labs gēns noslēpies bija. Ņemot vērā, ka es nodarbojos ar žurku selekciju gandrīz 7ņus gadus.

D Dodo East 03.01.2022

Kaut kādas mutantžurkas droši vien, vajadzēja ņemt labāk savvaļas žurku no mēža, būtu lētāk un kvalitāte tāda pati, mūsdienās labi audzētas un inteliģentas žurkas ir retums.

A Alicent 03.01.2022

Bēdīgi, ka todien tur tādu bija daudz. Visticamāk, kas šķiet ticami, sakrustoja mājas ar ielas.

MURAKAMI 04.01.2022

"Vasaras vidū devos uz Tc Origo Dino Zoo" un kas tagad pa mēnesi? Laikam sūdzību vajadzēja pavasarī rakstīt... Būtu aktuālāk...

A Alicent 04.01.2022

Tavuprāt, secināt ko tādu var pirmajā dienā? Pirmajā dienā tā žurka sāktu plēst un ēst citus būtu uzreiz rakstījusi. 😄😉

J Jurasaule 05.01.2022

Labdien.Es decembri aizgaju liepaja dinozoo nopirkt zurcimu bet puiku.A beigas izradijas ka ta ir meitene.Un ta ari man sagrauza buri un pamuka bet nokeru.Tagad vinu turu maza buriti vienu pasu.Ceru ka vina ar laiku nomierinasies.Vai labak atdot atpakal veikalam

A Arturs ★ Veronika 05.01.2022

Pirms 5 gadiem nopirku dinozoo jūrascūciņu.Pēc 2 mēnešiem sagaidīju pārsteigumu,izrādījās jūrascūciņa bija stāvoklī un piedzemdeja divus mazos.