www.sudzibas.lv Dino Zoo Galvenais kaut ko pārdot.

Dino Zoo - Galvenais kaut ko pārdot.

Vīrs DINO Zoo vēlējās nopirkt piena maisījumu kaķēniem, bet pārdevēja laipni atbildēja, ka tas būs nopērkams tikai nedēļas beigās un piedāvāja pienu kaķiem. Tā kā vīram neradās ne mazākās šaubas par to, ka pārdevēja zina, ka šis produkts ir paredzēts kaķēniem, bez iebildumiem to arī nopirka, neņemot vērā to, ka tas izmaksā vairāk un pietiek daudz īsākam laika posmam. Konstatējot, ka tas ir piens pieaugušiem kaķiem un nav paredzēts nepilnas 2 nedēļas jauniem kaķēniem, sūtīju vīru pēc naudiņām, bet viņam tik pat laipni kā iepriekšējo reizi, tika atbildēts, ka naudu neatgriež. Pēc mirkļa pati devos uz DINO Zoo, iedevu pārdevējai pudelīti ar pienu un palūdzu, lai parāda, kur ir rakstīts, ka tas ir kaķēniem un ja tur tas nav rakstīts, lai atgriež naudu, jo viņai konkrēti tika pateikts cik veciem kaķēniem piens ir vajadzīgs, bet viņa to nav ņēmusi vērā. Tā, kā pārdevēja atteicās atdot naudiņas, palūdzu pieaicināt veikala vadītāju, kurai beidzot izdevās ieskaidrot, ka tiek pārkāptas patērētāju tiesības un mēs atguvām samaksātos 5Ls.
Ar šo vēlos pateikt, ka ir jāuzmanās no pārdevēju neprofesionālās rīcības un ja jums tiek pārdota prece, kura neatbilst jūsu pieprasījumam, neatstājiet to tā!

G

E Eseseseeseeses 18.11.2009

bet tur jau ir taa probleema, ka cilveeki neprot gluzi elementaari pastaaveet par savaam tiesiibam un pienjem 'nee' par atbildi no pirmaas personas (visbiezaak ierindas paardeveeja/jas, kuras riiciibas rezultaataa kluuda ir radusies un protams, ka vins/-a buus ieintereseeti aizsuutiit pirceeju prom peec iespeejas klusaak un aatraak), ar kuru megina risinaat situaaciju...vienmeer ir menedzeri, nodalju vadiitaaji, ar kuriem civilizeeti lietas var izdiskuteet un ja pirceejam ir taisniiba, tad veikalam nav absoluuti nekaadu tiesiibu neapmainiit preci vai neatgriezt naudu...ja cilveeki prastu normaali risinaat probleemas ar tiem, kuri taas ir radiijusi, sajaa weblapaa buutu uz pusi mazaak suudziibu...

H Hugo Djego 18.11.2009

AAAA, man liekas, ka nebūsi iegājusi pareizaja veikalā.Nosaukums DINO ZOO jau izsaka visu, proti, tur var iegādāties pieniņu mazajiem dinozauriņiem.

P pufa 18.11.2009

un kas vainas visparastākajam govs pienam? kāpēc to nevari dot saviem minčiem?

S 18.11.2009

Pufai: tāpēc, ka 2 nedēļas veciem kaķēniem govs pienu NEDRĪKST dot.

š šeherezade 18.11.2009

Ja ir lieki 5ls, tad protams, ka var pirkt to speciālo piena aizvietotāju kaķēniem, bet gluži labi var iztikt arī ar visparastāko govs pienu, kuru mazliet atšķaida ar ūdeni un uzvāra...un es biju domājusi īsto pienu no govs pupa, nevis to, kas veikalos pārdodas zem nosaukuma''piens''...Man pazīstamie cilveki tikai šādi ir izglābuši no bada nāves gluži mazus kaķu bērnus un nekas, dzīvo vel šodien!

H Hugo Djego 19.11.2009

Es šito laikam nekad nesapratišu, ka kaķēniem jādod tas un tas, lieliem kaķiem tas un tas...
Kaķēnu atšķir no mātes, kad tas jau pats ēd visu ko un pat provē noķert peli.Tas ir kāda meneša vecumā.Līdz tam māte viņu baro un apmāca par mednieku.Lielie kaķi ēd visu to, ko cilvēks -zivis, maizi, zupu utt.
Un kadreiz visi kaķi bija ļoti veselīgi, nekas netrūka, bija dūšīgi.Tagad nav saprotams, kādu tik barību jāpērk! Un saprotiet pareizi-tā specbarības ražošana un tirdzniecība ir tīrākais bizness, nekas vairāk!Turklāt ne visi kaķi panes to vai to barību, tad atkal japērk dargāka barība utt.Tāpēc lūdzu nepieradiniet savu kaķi pie visādiem sūdiem.

P pufa 19.11.2009

un tu tici, ka tajās pakās pārdodas no kaķenēm noslaukts piens? ha! man ir bijuši vairāki kaķi sākot no 1- 2 mēneša vecuma un visi ir nodzīvojuši kārtīgu kaķu mūžu, dzerot pat "paku" pienu. pieradina zvērus pie visādas modificētas, sintētiskās barības un tad brīnās, ka neēd tiešām dabas produktus vai arī slimo, kā tik saskaras ar ko dabīgu- smiltīm, slieku, peli utml.

š šeherezade 19.11.2009

Piens jau gluži nē, bet piena pulveris...nu tas ir gluži tā pat, kā tiek pirkti dažādi mātes piena aizvietotāji cilvēkbērniem un tā apmēram...Es saviem dzīvniekiem dodu gan tā, gan tā...

. ..... 19.11.2009

mani kaķi visi dzīvo ārā, ziemā un kad ir ļoti auksts, tad nakti pārlaiž istabā .Bet pārsvarā visu laiku pavada laukā, medī putniņus, pelītes, aiziet pienu padzerties, un es viņiem dodu visparastāko kaķu barību(sveramo), reti tiek arī kāds kaķu konserviņš, un reizēm dodu desu, vārītu vistas gaļiņu, krējumu, un pat viens no maniem kaķiem ēd arī kartupeļus(vārītus)!...un nekādas problēmas, pat "glaunais" persietis to pašu ēd, visi tādi smuki lauku kaķi.Ir tak krīze, nu tad padomājiet kā ekanomiskāk barot kaķi!Ja es varu pabarot 4 kaķus, 4 suņus, 2 bērnus par savu minimālo algu, tad kādas jums problēmas?domājiet ar galvu.

M Melisa 19.11.2009

Šeit runa neiet par to, ar ko Jūs barojat savus kaķus, bet par to kad, ja pircējs vēlās nopirkt šo piena maisījumu kaķēniem, tad tas viņam ir arī jāpārdod, nevis kaut kas cits, kas pat šajā gadījumā neder!Tāda rīcība tikai pierāda pārdevēju neprofesionalitāti!

. ..... 19.11.2009

bet ja pārdevēja pateica, ka būšot pēc nedēļas, nu tad vajadzēja aiziet uz citu zoo veikalu, bet vislabāk šos maisījumus pirkt vetklīnikās!!!

G Gra 19.11.2009

Divas nedēļas jauni kaķēni, kuriem nav mammas, nevar nostāvēt, nav zobu un knapi acis atvērušās vēl nemedī peles un kaķi vispār nepanes laktozi. Nesaku, ka kaķis nevar dzert pienu un ēst cilvēku ēdienu, bet, a negrib mazos aizlaist pie Dieviem, viņam ir jādod maisījums, kas bagātināts ar vitamīniem un minerālvielām. Gribētos redzēt tos gudriniekus, kuri saviem cilvēkbērniem maisījuma vai mātes piena vietā dod govs pienu vai desu!
Ja Tu esi uzņēmies par kādu atbildību, tad arī rīkojies ar atbildības sajūtu nevis tjap ljap un gatavs.

P.S. Pēc LR likumdošanas, kaķēnus nedrīkst no mātes nošķirt ātrāk kā 10 nedēļu vecumā!

š šeherezade 19.11.2009

Piekrītu Melisai, ka šoreiz lietas būtība neslēpjas tur, kā un ar ko mēs savus kaķus barojam, bet pavisam citur...Un veikalos tiešām ir jābūt loti uzmanīgam, jo pārdevējas cenšas notirgot preci pat īsti neiedziļinoties, kas īsti pircējam vajadzīgs, ka tik nauda kasē ieripo...Un taisnība, ka kaķēnus tik mazus nevar no mātes atšķirt, bet ir gadijumi, ka māte gājusi bojā vai pat negrib mazos barot, tad nekas cits neatliek ...:((

P pufa 20.11.2009

bet vīra kompetence un izvēle bija- pirkt vai nē to, ko piedāvāja pārdevēja, nekas netika uzspiests ar varu. ja vīrs ir tik debīls, ka nezin, kas der viņa zvēriem, kas nē, tad arī lai maksā par savām kļūdām.

H Hugo Djego 21.11.2009

Nanana, esmu redzējis cilvekus, kuri dod saviem mazajiem bērniem govs pienu/desu zīdainis nevarēs sakost, tāpēc tā nav vēlama/.Bērni zīdaiņi bija, mātei piens tā pamazāk laikam bija.Nu nekas nekaitēja.Bet tas bija laiku atpakaļ, kad vēl pienu vareja nopirkt.Tagad var vienīgi nopirkt no tiem cilvekiem, kam ir govis.Veikalā Tu nezini, ko pērc.

M Merilina 23.11.2009

Dino Zoo pārdevējas bieži vien galīgi neorientējas precē.

š šeherezade 23.11.2009

Ui, veikalos ir šausmīgi jāskatās līdzi, vai iedod pareizo preci, jo zinu reālu gadijumu, kad aptiekā pat aptiekāre nokļūdijās un iedeva aplamas zāles cilvekam ar epilepsijas problēmām...labi, ka cilvēks pats mājās sāka lietošanas anotāciju pētīt un saprata, ka zāles pilnigi viņam neder...Un aptieka taču tomēr ir tā vieta, kur pilnibā uzticas farmaceita zināšanām, bet redz kā iznāca!!!

H Hugo Djego 23.11.2009

Šehīte, ja uz zālēm butu rakstīts vismaz krieviski, tad jā, bet tur, bļin-viss latīniski :D

G Gra 24.11.2009

Pufa, pati esi debīla, ja tā vari teikt! Ja vīriešcilvēkam pasaka, ka tas der un izmaksu ziņā ir vēl dārgāks, viņš noteikti domās, ka tas arī der un ir vēl labāks!

š šeherezade 24.11.2009

Bet Hugo, dārgumiņ, pie zālītēm taču ir latviešu valodā anotācija...Bet vienalga mājās pašam jāpārlasa, lai drošāk ...:)