www.sudzibas.lv Dino Zoo Sabojāts, izrobots suns, nav ņemta klienta lūgums. , ka suni nogriezt

Dino Zoo frizētavas pakalpojums - Sabojāts, izrobots suns, nav ņemta klienta lūgums. , ka suni nogriezt

Jāsāk ar to, ka man ir punduršpics.8. Gadi, ne pirmo x ejam pie friziera sapucēties. Pierakstījāmies krasta iela dino zoo centrā uz frizētavu, līdz tam viss labi, aizvedu suni uz frizētavu, atstāju, pateica, lai ap 14. Esmu pakaļ savam mīlulim. Ierados pat min 20. Ātrāk, suns visas šis 20 min stipri elsoja, redzēju, ka suns stipri noguris, iekšā ļoti karsti bija, protams laukā arī bija ap +30. Beidz frizēt viss labi, suns laimīgs pieskrēja pie manis, atvadījos aizbraucām, jāpiebilst, ka sēžot man bija nepatīkami, ka grumers rausta suni un saka krievu valodā stajats. Man suns krievu valodu nesaprot, zinu labi, jo esmu latviete un ar suni mēs sarunājamies latviešu valodā. Laimīgi atbraucām mājās, sāku suni apskatīt, trūka vārdu, vnk līdz asarām es, suns ar lieliem robiem izrobots, vis cauri vieni viļņi, nekvalitatīvi paveikts darbs. Kad suni nodeva frizēšanai, grumerei pateicu, lai tikai neliek būrī un lai nenocērpj pliku, lai uztaisa smuki formu un šalli, priekšējo daļu, ka lauviņa, bet no tā nekas, vieni robi, nevienāds griezums. Dibens lielāks par galvu tagad, kaut manam sunim ļoti skaists kažoks. Nesaprotu, kā pieredzējusi grumere varēja šādi izspokot manu suni. Mierināju visu vakaru sevi, nu ataugs, būs labi. Atnāk vīrs mājās, pirmais, ko es dzirdu, ak šausmas, kā to suni ir izspokojuši, nu atkal garastāvoklis beigts. Neko ejam pastaiga, atkal tas pats suņu saimniekus ko sastopam visi, kā viens pasaka, vai, kā nesmuki, vai, ka izrobots. Nu, kā man justies, slikti protams.. Ņemu savu suni otrā dienā braucu uz Dino Zoosuņu frizētavu, atrodam veikala vadītāju, jauka, saprotoša, apskatīja suni, ja viņa teica, nav labi, tad atnāca atbildīgā par frizētavu, sāka man apgalvot, ka nav tik traki, teicu, lai atgriež naudu, nē to viņi nevar, jāraksta iesniegums, tas tiks izskatīts, tā tika izdarīts, uzrakstīts, aizbraucām uz mājām, prāts nemierīgs, jo, kā paskatos uz suni, tā sajūtos slikti. Piezvanīju uz Dino Zoo galveno ēku, tur, kā pret sienu, esot atbildīgais kurš lems vai naudu atgriezt esot atvaļinājumā, ir jāgaida. Dusmas lielas, šodien atkal zvanu un saku, vai tiešām dēļ 27 eur man tagad jāgaida 15. Dienas un nav neviena adekvāta cilvēki kurš izskatīs manu iesniegumu un vispār man pateica šī persona no ofisa, ka man tas viss emociju uzplūdumā, ka nemaz jau nav tik traki, kā es te rīkoju traģēdiju. Piedāvāju, ka aizvedīšu klātienē, lai viņa apskatās uz mana suņa izpostīto kažociņu: (biju ļoti nikna un teicu, ka nebūs risinājums nauda vai lai izlabo sunim kažociņu, rīkošos citādi, iesaistīšu tv, pēc kādas 1.5 st zvanīja no Dino Zoo krasta ielas un pateica, ka varot saņemt naudu. Vai tas man ir mierinājums, ka saņemšu naudu, ka suns uz līgo svētkiem, kā tāds mazais spoks būs, nē. Olgai ieteiktu pamācīties latviešu valodu un arī grumera kursi par ļaunu nenāktu. Par veikalu, kā tādu Dino Zoo varu teikt tikai labu, visos veikalos ir laipnas pārdevējas. Frizētavu gan mēs ar savu suni iesim ar līkumu! Pievienošu pāris bildes, jāpiebilst dzīvē skats 4x drausmīgāks: (bildē labi redzams priekšā robi, tāpat pa muguru 2ivās vietās lieli robi un apakšā lieli mati karājās. Vien vārd sakot slikti paveikts grumera darbs!

I

Andra Draugs 15.06.2019

Vnk pratiń nac majas! Dzivnieki nesaprot valodu. Komandas un intonacijas, kermena valodu bet ne jau valodu.
Tas ir dzivnieks. Sunim vienalga, ka vins izskatas.
Tads cepiens par spalvu, kas driz ataugs. Es vel saprastu ja tas notiktu pirms izstades vai ka lidziga.
Nevajag ta pardzivot. Nervi bus beigti pirms vecumdienam.

I irena-ieva 19.06.2019

ja tas būtu jūsu suns izspokots,tad es gribētu redzēt,kā jūs tad runātu!

I irena-ieva 19.06.2019

Jāa tieši tā suns saprot to valodu kurā runā ikdienā saimnieki, nu jābūt tik stulbam lai ko tādu komentētu. Te ir latvija un valsts valoda latviešu!

Life is life 15.06.2019

Nolādētie suņu fetišisti, tevi pašu vajag sapucēt un pārğērbt par suni. Vai cik skaisti izskatīsies!

PATI TĀDA!

A AnnaPanna 15.06.2019

Sunim pilnīgi pie pakaļas kā viņš izskatās,bet vecenēm jau patīk pazīmēties ar tiem mazajiem,cirptajiem un ja kāds pasaka,ka slikti nogrieza tad VISS,lielākā tragēdija gatava.

I Irfedr 15.06.2019

Ak dievs kaut visiem būtu tik vien problēmu kā suņa kažoks...

I irena-ieva 19.06.2019

kāpēc nāc tad te un vaukšķi par cita problēmu

really? 15.06.2019

ahahaha, iedod adresi,aizsutiisu bezmaksas validolu, tas nav normaali :D

I irena-ieva 19.06.2019

cik saprotu,tos negatīvos komentus raksta pati grūmere,jo citiem tak pa lielam vienalga būtu,kā ir izspokots mans suns.KLAUSIES TU PIEVALDI MUTI,CITĀDI VĒL IESŪDZĒŠU TIESĀ!

really? 15.06.2019

katraa zinja,labi,ka suns palika dzivs un vinju "nenogrieza" ka te sudzibas virsraksta gribeji,lai taja frizetava izdara! :D

I irena-ieva 19.06.2019

KAUNIES VĒL KOMENTĒT,ZEM SVEŠIEM NIKIEM,ienāc,ka pati un atvainojies.Ar 7.gadu stāžu grūmers tā izspoko suni,kaunies un negānies!

A aramiss 19.06.2019

kāda starpība kā tavu pudeļbirsti nofrizēja, tas nav suns - tā ir pudeļbirste!

I irena-ieva 19.06.2019

kāda tava daļa,tev ko labāk palika,ka ierakstīji negatīvismu?

A aramiss 19.06.2019

ha ha ha izskatās, ka tev labāk palika stulbā zoss, atradusi ar ko plātīties - pudeļbirsti ne tā nocirpa! hahaha...savu vāveri labāk izcērp, tur jau trimmeris vajadzīgs hahahah zoss

I irena-ieva 19.06.2019

mjāa slims/ma esi,vērsies pie daktera!

Andra Draugs 19.06.2019

Uj kada histeriķe... Atvieglo sunim dzivi - pardod vai uzdavini kadam, kam psihe ir stabila. Nabaga dzivnieks.

I irena-ieva 19.06.2019

mjaa apstiprinās,ka šo komentē pati grumere,vai viņai pietuvinātie cilvēki.LABĀK BŪTU KAUNĒJUŠIES!

Andra Draugs 19.06.2019

Paranoja ir šizofrenijas simptoms. Aaaa nu jaaaa, pilnmeness tač.

I irena-ieva 19.06.2019

Krievi tādi ir gļēvi,lai paskatītos acīs un pateiktu,jā kļūdījos.ņem vēl te i-net ķengājās,turpini,tas tev tik par ļaunu nāks,sabojāsi savu reputāciju vēl vairāk!

Andra Draugs 19.06.2019

Vsp es neesmu krievs. Bet nu labi.:D

I irena-ieva 19.06.2019

būs jāpapēta no kādas IP adreses tiek rakstīti komentāri,tas man grūtības nesagādās:))))

Reāli neadekvāta. :D

I irena-ieva 19.06.2019

turpini rakt sev bedri dziļāku,jo nepietuvināts cilvēks šim gadījumam neārdītos,ka tāds šizofrēniķis:))))))

I irena-ieva 19.06.2019

cik vēl nikus uztaisīsi,lai te parietu?

Falconxd 19.06.2019

Jā, visus profilus uztaisīju vairakus mēnešus vai gadus atpakaļ, jo pareģoju ka viena "gudrite" ierakstis sūdzību 2019 gada Jūnijā.

I irena-ieva 19.06.2019

Falconxd saki man lūdzu,kāds tev sakars ar manu izrobotā suņa kažociņu,kāds tev labums te plosīties,ja tu neesi pietuvināts šim notikumam?

Falconxd 19.06.2019

Sūdzība ir izvietota publiskā vidē, tātad man(un visiem pārējiem komentētājiem) ir pilnas tiesības izteikt savu viedokli, neatkarīgi no tā vai esmu pietuvināta persona vai neesmu. Un jums, sūdzības autor, bija ar to jārēķinās. Ja neapmierina, nevajadzēja neko izteikt publiski.

I irena-ieva 20.06.2019

Atļauj pasmaidīt:)))

I Irc 28.06.2019

Manā domā ir tāda, ka cienījamā suņu "māmiņa" pati izgrieza suņim to saucamo robi, lai apmelot frizieri ,un kā var saprast tikai tāpēc ka meitene ir krieviete. Rupj tikai naids pret cilvēkiem, nauda un nekas vairāk. Apskaties apkārt ,kamēr tevi uztrauc latviešu valodas tīrība un eksistence šajā valstī...to jau ar visām saknēm pārņēma angļu valodā ...un tas ir fakts pret kuru ir grūti iebilst ...

E es 03.07.2019

Ir jābūt tik stulbam,lai ko tādu pateiktu,ka es pati suvu suni izrobotu un brauktu tērēt laiku un taisīt skandālu uz DONO ZOO.Ja cienīta grumere nebeigs gānīties,es iesūdzēšu tiesā.Suns vēl tagad izskatās vis cauri izrobots,katrs kas satiek mūs,jautājums,kas jūs tā izspokoja! Neviens meistars suni izlabot nevar,jāgaiuda,kad ataugs kažociņš:( Te nav nekāds sakars ar krieviem,vienīgi frizētavas vadītājai aizrādīju,ka Olga ar suni diezgan straujā stigrā balsī teica sidets,esmu latviete un mans suns komandas saprot latviski un te ir Latvija un valsts valoda ir Latviešu! Cienītai grumerei sen man vajadzēja atvainoties,nevis mani gānīt,tā itkā es būtu vainīga,ka viņa ņem un izspoko manu suni!