www.sudzibas.lv Dino Zoo Cietsirdīga izturēšanās

Dino Zoo - Cietsirdīga izturēšanās

Darbiniekiem, kā arī pašam uzņēmumam ir jārūpējas par tirdzniecībā esošo dzīvnieku labklājību. Ir nācies aizrādīt, ka grauzējiem nav ūdens. Pērkot zivis, tika atvērts slēgtais plauktiņš, kurā pavērās skaudrs skats- zivtiņas iesprostots mazās plastmasas glāzītē, kur knapi var apgriezties ap savu asi. Nelielais ūdens daudzums saduļķojies. Es saprotu, ka šis zivtiņas ir plēsīgs un nevar turēt kopā ar citām zivīm, bet var taču turēt kaut vai salātu plastmasas trauciņos. Lai virsmas 5 cm varētu papeldēt. Zivtiņas nav pelnījušas šādu cietsirdību!

03.01.2020

Saivii 03.01.2020

Iesniegums uz veseliibas inspekciju dereetu gan,

Kāpēc ne uz Vispasaules Veselības organizāciju, jeb EK Bēgļu un ekonomikas lietās? Tev ko, pat nepietiek prātiņa, lai saprastu, ka veselības inspekcija nav PVD?

RAMONA👀 03.01.2020

Gailīši visos zoo veikalos tiek turēti mazās glāzītēs (vismaz man nav gadijies redzēt citu ainu).
Diemžēl!

Life_is_life 04.01.2020

Ja jau tik ļoti viņu žēl, tad nopērc un turi tās kaut 1200 l baseinā! Vēl viena Grēta...

T TavsSencis 07.01.2020

Priekš jautrā analītiķa neesi diez ko jautrs.

V Vizma1234 06.01.2020

Jautrais analītiķis...Jums derētu padomāt ko sakat. Vienaldzība pasauli neizglābs.
Katrai dzīvai radībai ir tiesības dzīvot cienīgi.

M Madara61 06.01.2020

Nevienai dzīvai radībai nav jācieš no cilvēka rokas. Un tas, ka tā notiek, nav normāli.