Dino Zoo - apkalposana

Pāris nedēļas atpakaļ biju iegriezusies veikalā dino zoo spice home, ieejot veikalā veikals kopts ar lielu platību protams vis bija kārtībā laipnas pārdevējas minēšu ka tikai dažas!
es paņēmu preci kuru vēlējos iegādāties, nu lūk piegāju pie kases un tur mani apkalpoja jau pavisam cita pārdevēja ar žetonu ''es mācos'' man tas bija skaidrs maza auguma tieva brūniem matiem , pēc vecuma izskatijās uz 30 gadiem ,sākšu jau ar to ,ka man ir dzirdes aparāts un ļoti slikti citreiz dzirdu ko man saka, respektīvi šī sieviete vairākas reizes man pārteica summu kas man jāmaksā es nedzirdēju un palūdzu lai atkārto velreiz viņa man acu priekšā sāka par mani smieties par to ka nedzirdu aizgriezās pret vienu citu kolēģi ar melniem matiem un ķiķināja par mani es sajutos tik pazemota , es izgāju no šī veikala ar asarām acīs jo nekad nebūtu gaidijusi tik neglītu rīcību no cilvēka kā smieties ,es nesaprotu kur šī uzņēmuma atbildīgajiem ir galva pieņemt cilvēkus ,kas netiek sodīti par šādu attieksmi, neskatoties uz to es iegriezos šajā veikalā velreiz aizvakar mani apkalpoja ļoti patīkama jauna meitene, šī meitene stāvēja pie kases un piedāvāja man iegādaties klienta karti, kad ieradās atkal tā pati meitene kas reiz par mani smējās uzbļāva meitenei kas mani apkalpoja lai pavācas malā, ka viņai jāatver kase lai saliktu naudu, tā meitene atteica es apkalpoju klientu ,bet šī nepieklājīga meitene aizgāja puksēdama tālāk! esmu izbrīnīta par šo visu!
par attieksmi! par necieņu pret klientu un acīmredzot ari kolēģiem!
kad es vēlējos uzzināt šīs sievietes vārdu man neviena kolēģe neteica, laikam nojauta ka rakstīšu sūdzību! par neapmierinātību.

I

Z zaptesburka 01.10.2012

Nevajadzēja justies pazemotai, vajadzēja uzreiz pateikt, ka vēlies sūdzēties viņas priekšniecībai un pieprasīt, lai paaicina kādu vecāko pārdevēju vai vadītāju. Un uzskatu, ka šādai sūdzībai tiešām būtu pamats, taču ņirgāties par to, ka cilvēkam ir slikta dzirde, ir vairāk kā nekorekti. Žēl, Inese9, ka Tu tajā situācijā juties slikti, jo tieši pārdevējai būtu jākaunas par tādu rīcību, vai vismaz jāsaņem paskaidrojoša lekcija no priekšniecības par elementāru pieklājību.
Protams, tas viss, ja pārdevēja tik tiešām smējās par Tevi. Varbūt tas nebija apvainojoši, varbūt viņa pati pārteicās, un sasmējās par to. Vai kā citādi. Ir jau daudz iespēju, un grūti spriest par situāciju, ja zināms tikai vienas puses skatījums.