www.sudzibas.lv Dino Zoo apkalpošana

Dino Zoo - apkalpošana

Vēlos pastāstīt par jelgavas Maximas tc valdeka Dino Zoo pārdevēju. Viņa laikam pārsvarā strādā sestdienās, svētdienās, jo tikai tad viņu pārsvarā redzu. Viņai ir krievu akcents un briesmiga apkalpošana, ne labdien, ne uzredzēšanos nekad nedzirdēsi, bet tas jau būtu sīkums. Mēs ar vīru ieejam veikalā un pajautājā vi'nai vienu jautājumu par akvārija zivīm, viņa nelaipni musm atrauca un tad nekaunējās vēl pieiet pie kolēģes un pateikt šitie neko nerubī un ņirgāties... vai tā ir normāla pārdevējas attieksme? uz šo veikalu neeju vairāk tikai dēļ šiis konkrētās pārdevējas...

X

J Jana 07.11.2011

Не согласна полностью:)Постоянно закупаюсь в этом магазине все продавцы приветливые и здрасти и досвидание скажут, и расскажут и посоветуют. Этот коллектив работает уже много лет, если вы заметили.А когда коллектив не меняет это о многом говорит, о том что высокий професиональный уровень ! И обслуживание у них на отлично .

A Alla 07.11.2011

Normāls veikals!

A Andrej 07.11.2011

Vienmēr iepērkos šajā veikalā.

A Andrej 07.11.2011

Vsjo ok

N Natālija 08.11.2011

Dzīvoju blakus Valdekai un iepērkos bieži Maksimā un Dino Zoo .Tā ka strādāju, eju uz veikalu sestdienās vai svētdienās.Dino Zoo pārdēvējas ir ļoti laipnas un izpalīdzīgas, vienmēr sasveicinās un palīdz izvēlēties preci, piedāvā jaunumus un visu skaidrā latviešu valodā paskaidro.Iepērkos šajā viekalā no tā laika, kad viņš atvērās un kolektīvs nekad nav mainījies.Labs veikals un zinošs, patīkams kolektīvs.

A Aleksey 08.11.2011

А мне понравилось!

V Vitaliis 09.11.2011

Tur strada skaistas sievietes. Man vis patik!

K Klai 11.11.2011

Jelgavas veikala Zoo strāda ļoti atsaucīgie, zinošie pardēvēji. Ja pircējis pats nezīn ko viņš grīb, lai iet uz Zoodarzu. Ļoti labs veikals!