dinamo riga - attieksme

Labdien!velos informeta, ka zem tada brenda, kas Dinamo Riga, kursh pedejo divu gadu laika ir tik kluvis populars Latvija, zaude savu pievilcibu. "Ta sauktais"Dinamo klubs Jekabpili ir izpelnijies tik negativu attieksmi no manas un vel manu lidzcilveku puses, ka vardam nav vietas. Shi ta saucama brenda ipashniekam, jebshu parnemejam (ipashniekam) nacionalitates jautajumi ir sveshi(jo ka izradas sho klubu var apmeklet tikai LV nacionalitates cilveki)shada reakcija rada nacionalizma naidu starp LV un RUS cilvekiem, shi kluba ipashnieks var izteikt draudus cittautu cilvekiem, un ja to ir par maz, tad pielieto ari dures, ka tas jau ir noticis.Iesaku ikvienam padomat vai ir verts uz shadu klubu iet, kas nesa tik skalju vardu ka Dinamo ERiga, cerams, ka Dinamo Riga vadiba pieversis uzmanibu, kas notiek zem vinu brenda filialem, jo duru cinas un izrekinashanas ar klientiem par to, ka vinsh ir cittautietis ir musdienas nepienemami.

X xxx 24.02.2011

nezinu nekad nav bijušas problēmas un kluba darbinieki arī ituras normāli- pat apsardzi nesauc uzreiz betr palūdz nomierināties un tikai ja tas nelīdz tad jau... domājams ka katram jāizvērtē attieksme pret sevi pašam un jaaizdomājas vai pats to pret sevi neesi ar savu bezatbildīgo bezkaunīgo vai kādu savādāk definējamu neadekvāto rīcību izsaucis! bet var jau būt visādi!

A Ainārs 11.11.2011

Īpašnieks tiešām nedzīvo pēc pilna kalendāra ! Cik dzirdēju impotents, tāpēc negatīvi noskaņots.

A Aldis75 08.09.2017

Kas notiek ko cik var mullaties tad padzenam to peters no komandas dirka ko lavins dara pikst ka pirms kausanas ta nafig man to hokeju ja nejedz spelet nafig tos legionarus un visu so smirdigo projektu man mers pilns cik var slidot pa tukso ejat visi maja un slaukat ielas slotai bus pieredze ka turet rokas