www.sudzibas.lv Dikolat SIA Slikts serviss

AtrisinātaDikolat SIA - Slikts serviss

Pieteicām steidzīgu kompresoru remontu, vairākas reizes teica ka pārzvanīs, bet zvanīt vajadzēja pašam. Pārcēla divas reizes atbraukšanas dienu, tā arī neatbrauca un neatzvanīja. Ļoti nenopietna attiecība pret klientu. Rūpnīca zaudēja trīs darba dienas neizpildīti solījumu dēļ.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pavels Laizans 25.10.2019

Labdien!
SIA Dikolat ir sniegusi SIA ADUGS Production labu atlaidi jauna kompresora iegādei un uzņēmās sniegt pilnu servisu.
Tika sastādīts jauns darba līgums. Uz 25.10.2019 iebildumu attiecībā pret firmas servisu nav.
Lūgums dzēst manu sūdzību.

BondsBonds 23.10.2016

Ja jau jums tik būtiska jūsu "rūpnīca", tad rezervē jābūt vismaz diviem kompresoriem?

P Pavels Laizans 23.10.2016

Ja Jūs strādātu rūpnīcā, šādus komentārus nerakstītu. Rūpnica strādā uz rezerves kompresoriem dotajā brīdī. Sūdzība nav par to ka mums nav rezerves kompresoru. Trīs dienas ir zaudētas lai salabotu galveno kompresoru. Ceru ka man nav šeit jāstāsta par laika organizēšanu lai attaisnotu savas sūdzības mērķi.

Inženieris 23.10.2016

Parasti nopietnai "rūpnīcai" ar labu tehnisko vadītāju ir noslēgti apkalpošanas līgumi ar uzņēmumiem, kur tiek atrunāti avāriju reaģēšas laiks, samaksa u.c.
Un DIKOLAT jau nav vienīgais uzņēmums, kurš veic kompresoru remontu!

B Boss86 24.10.2016

Mums ir identiska situācija, bezatbildīgi solītāji . Pus gadu brauc mainīt rezerves daļas. Atbrauca nomainīja pēc mēneša atkal identiska problēma. Visu laiku tikai sola ka atbrauks bet neatbrauc nekad. Sola tikai visu kad vēl neesi nopircis kad runa iet par apkopi un detaļu nomaiņu pēc garantijas nekas nenotiek. Nevienam neiesaku iegādaties kaut ko šajā uzņēmumā !

Inženieris 23.10.2016

Un DIKOLAT jau nav vienīgais uzņēmums, kurš veic kompresoru remontu!

P Pavels Laizans 25.10.2016

Es atkārtošos uzoddot jautājumu, vai Jūms ir pieredze strādājot ražošanas uzņēmumā?
Nevaru vērtēt Jūsu komentāru kā nopietnu. Ja Jūs slēdzat līgumu ar firmu, veidosiet liekus izdevumus firmai ar regulāriem maksājumiem kas nav attaisnoti. Nopietns uzņēmums ir autonoms un vērtē izdevumus.
Mums ir rezeves kompresori kas dod laiku atrisināt problēmu.
Sūdzība nav par mūsu mehānisko atbalstu bet par firmas "Dikolat" solijumu neizpildīšanu.