www.sudzibas.lv Dikļu pils Sabojātas kāzas

Dikļu pils - Sabojātas kāzas

Ir pagājušas jau vairākas dienas, kopš draugu kāzām, kurām mums ar vīru bija tas gods būt par lieciniekiem. Pēc svinīgās laulību ceremonijas Veselavas muižā, nolēmām kāzu dienu turpināt (pēc mūsu domām) ne māzāk svinīgos apstākļos, tāpēc izvēlējāmies Dikļu pili. Aizbraucot apskatīt vietu, viss likās pieņemami, gan brīnišķīgā apkārtne (pat lāgā netraucēja parkā salūzusī koka taciņa- laipiņa, to varētu pieciest), gan ļoti laipna saruna ar viesnīcas administratoru, kurš pieņēma naudu par viesnīcas numuriņiem, kā arī apgalvoja, ka pils restorāna vasaras terasē mums būs iespēja rezervēt galdiņu nostāk no citiem viesnīcas apmeklētājiem, kas kāzu svinībām piešķirtu nedaudz intīmāku atmosfēru. Tāpat arī biju lūgusi, lai sarūpē līgavas pušķītim vāzi, ko man, ne mirkli nevilcinoties, solīja.Kad kāzu dienas vakarā ieradāmies Dikļu pils restorānā, viesmīle pajautāja, uz kā vārda rezervēts galds, un ierādīja mums vienu no brīvajiem galdiņiem turpat kopā ar citiem apmeklētājiem. Sēdējām plecu pie pleca ar vācu pensionāru pāri vienā pusē, un pēc mirkļa pie blakus galdiņa apsēdās kāds jauniešu pāris, kas garām braucot, nolēma pavakariņot (vismaz tā no malas izskatījās). Tāpat zālē bija aizņemti arī pārējie galdiņi, kur acīmredzot cilvēkiem bija kādas svinības. Pirmo triecienu sagremojuši, sasēdāmies pie galda uz kura bija mitrs galdauts, maza glāze, kurā iesprausta asteres zieda galva. Līgavas pušķītim solītā vāze nebija, to nācās 2x palūgt atsevišķi.Tālāk sekoja joki ar ēdienkarti. Iepriekš zinot, kurp brauksim kāzu vakariņās, bijām izprintējuši no dikļupils.lv mājas lapas ēdienkarti. Lai mums viss noritētu nedaudz raitāk, jau iepriekš bijām vienojušies, ko ēdīsim. No visiem mūsu izvēlētajiem ēdieniem, ēdienkartē bija tikai viens. Tas pats gluži neatbilda aprakstam, jo starp balzamiko mērci un etiķi tomēr ir diezgan liela atšķirība. Kad jautājām viesmīlei, kāpēc nav to ēdienu, kas pieejams internetā, meitene apjuka un aizskrēja. Pēc laba laiciņa pie mūsu galdiņa pienāca kāda dāma, stādījās priekšā kā direktore, un vaicāja, kas mums par problēmām. Teicām, ka rezervējām galdiņu kāzu svinībām nostāk no citiem, ka līgavas pušķītim vēl joprojām nav vāze, ka ēdienkarte neatbilst mājas lapā pieejamajai, uz ko mums atbildēja: "Kuru ēdienkarti tad jūs skatījāties?" Tanī brīdī vīrs atvēra telefonā Dikļu pils mājas lapu ar vienīgo pieejamo ēdienkarti, kāda tur ir, un parādīja, lai mis Direktore var salīdzināt. Vai mums kāds atvainojās par notikušo? Nē!!! Ne par galdiņu, ne ēdienkarti. "Izvēlaties kaut ko citu, tā ēdienkarte jau tikai informatīvi...." Vai ne? Ar visiem smalkajiem nosaukumiem un cenām klāt. Neteiktu, ka bija baigi garšīgi, turklāt pamatēdiens bija krietni atdzisis, lai neteiktu, ka auksts un bez mērces. Arī apkalpošana visa vakara garumā bija no sērijas - jūs te kasīties atbraucāt, jums te kaut kas nepatīk, nu tad mēs jūs tā arī apkalposim...Tālāk par viesnīcas numuriņiem - bezgaiss, kaut visu nakti lodziņš vaļā. Mūsu numuriņā bija novietots ventilators, kuru mans vīrs saremontēja (labi, ka vīrietim rokas aug no pareizās vietas!), tikai visu nakti pavadīju pusnomodā klausoties kā tas gaisa maisītājs griežās un krakšķ. Jaunā pāra numuriņā nebija iznesta miskaste no iepriekšējiem apmeklētājiem. Labi, ka bija nomainīta gultas veļa :)Brokastis pils verandā no rīta bija labas, tikai pēc sāls un pipariem bija jāiet pakaļ uz zviedru galdu, un pa to laiku nadzīga viesmīle novāc tavu šķīvi :)Nākamās divas dienas pavadījām ārpus LV, kas mums nelika vilties ne grama, un tas kaut nedaudz mazināja Dikļu pilī piedzīvoto rūgtumu. Normāli būtu, ja vismaz Jaunajam pārim kāds no pils / restorāna darbiniekiem pateiktu : "Apsveicam un paldies, ka izvēlējāties mūsu mājas par savu kāzu svinību norises vietu!" Varbūt citur tā ir, bet ne Dikļu pilī!!!!!28.08.2015. vedējmāte Inese

I

š ŠDBPRS 02.09.2015

Tagad jau Sorosi un citi Briseles ģimenes pretinieki jebkādu naudu izgrūž lai izjauktu normālu cilvēku kāzas jo tas viņiem vaidzīgs lai ātrāk te visiem uspiestu savu zilo idealoģiju. Šis nav pirmais gadijums kad jau dzirdam par viņu mēģinājumiem izjaukt normālas ģimenes.

V Viola Freiberga 09.09.2015

Tas norāda uz uzņēmuma darbinieku kvalifikāciju un kopumā attieksmi pret klientiem...noteikti klientus mis direktore vērtē pēc naudas maka biezuma un atpazīstamības sabiedrībā... Nācies arī bija vairākus gadus atpakaļ būt Dikļu pilī uz vakariņām...teikšu ka biju vīlusies ...nožēlojami, ka var būt tāda attieksme.vv

D Dikli 12.10.2015

Ja gribiet pavadīt harmonisku nedēļas nogali, vai uzdāvināt sev vai kādam labam draugam brīnišķīgu dāvanu, tad brauciet uz Dikļu pili, meža vidū Jūs gaidīs profesionāļi savā jomā!
Izmantojām mums dāvinātas Gardēžu vakariņas.
Atsevišķā zālē burvīgi saklāts vakariņu galds ( noformējums, ziedi, sveces). Brīnišķīga apkalpošana. 5 ēdienu "mākslas darbi" ar katram ēdienam pieskaņotu vīnu un vīnzines stāstiem par šo vīnu izcelsmes valsti un vīna darītāju! Šefpavāra Jāņa Siliņa izcili pagatavotie ēdieni no Latvijā audzētiem produktiem.
Ar paša Pils saimnieka nomedītu medījumu! Burtnieku ezerā nozvejotu zandartu! Un šefpavāra Jāņa Siliņa vecmāmiņas sālītiem gurķīšiem!
Dikļu pilī baudījām ēdienu, kurš smaržoja!!!
Man galvaspilsētā pagaidām tādu vietu nav izdevies atrast, kur ēdiens smaržotu!
Un pie tā visa vēl klāt attieksme pret mani kā viesi. Tātad pret savu darbu! Gan viesmīlei un vīnzinei, gan šefpavāram, kurš ar visu noslogotību tajā vakarā, jo restorānā bija ļoti daudz apmeklētāju, atrada laiku, lai atnāktu pie mūsu galda un pajautātu kā mums garšo viņa gatavotie ēdieni. Un man tas patika.
Un es nebūt neesmu atpazīstama persona sabiedrībā, un arī mans maks varētu būt biezāks, bet es par to nesūdzos. Es vēl šodien baudu to atmosfēru, kuru man sagādāja Dikļu pils komanda 9. un 10. oktobrī.
Jūs patiešām esiet profesionāļi!
Uz tikšanos!

Arita