Dikļu pils - attieksme

Pati viesnīca mājas lapā raksta - Jaunu un augstāku virsotņu sasniegšanai uzņēmuma attīstībā, nepieciešams ieguldīt darbinieku zināšanās un motivācijas celšanā. Dikļu pils saviem korporatīvajiem viesiem piedāvā īpaši izstrādātus semināru un komandas saliedēšanas pasākumus.

Pēc būtības, motivācija nepieciešama pašreizējiem darbiniekiem pašā Dikļu pilī, jo no darbiniekiem prasa kvalitatīvu darbu un laipnu attieksmi, bet pretī piedāvā neregulāru algu, bļaustīšanos un galīgi nekādu motivāciju. Vienīgā motivācija tur strādāt - klientu "paldies" un labie vārdi.

Jā un algas darbiniekiem, izņemot vadītājus, ir minimālas - ir minimālā stundu likme. Un par tādu likmi no tevis izspiež visu sulu.

Ceru, ka kādreiz šī situācija mainīsies un darbinieku rotācija nebūs tāda, kāda tā ir pašlaik.

Un tas viss, ko jūs te izlasījāt ir tikai ziediņi.

C cilveeks 16.02.2012

ooo jaa, tas viss atbilsts patiesibai, un ka vel!! ta ir cetru zvaigznu vergu iestade!!