Diennakts pārtikas veikals - diennakts darba laiks

Nesaprotu kāpēc tiek atļauts diennakts darba laiks pārtikas veikalam dzīvojamā mājā,kurš patiesībā ir alkohola nakts tirdzniecības "točka"!Šī vieta ap veikalu nakts un vēlās vakara stundās it kā atdzīvojas-bieži notiek pie veikala kautiņi,skaļas lamāšanās un tik pat skaļas sarunas līdz pat rītam!Bariem pulcējas iereibuši un pārdzērušies tipi.Par nakts mieru nemaz nevar sapņot!Tikai ar aizbloķētiem logiem!Veikals strādā arī nakts stundās,lai varētu tirgot alkoholu!
Veikals atrodas Salnas ielā-5,reģ.nr.40103207850.Ceru ,ka šis murgs kādreiz beigsies!
Ar cieņu!

Sardele 14.03.2012

Tak zvani mentiem, tu domā ka ierakstot šeit sūdzību, kaut kas mainīsies uzreiz?? :D ... cilvēku stulbums jeibogu ir neizmērojams...