Dienas aprūpes centrs AGATE - Krāpšana

Dzīvu cilvēki slepkava. Šī iestāde ir apkaunojums. Kādēļ liek dzīviem cilvēkiem mirt? Stāsta melus! Novecojušas metodes kuras ir cilvēkiem traumējošas un izvēlētā taktika biedējoša. Vienmēr sniegs nepatiesu informāciju, vai tiešām nav neviena iestāde (neatkarīga) , kas šo uzrauga? Uz ko mēs ejam? Šajā valstī jau viss iespējams?

T tainsīgatiesa 07.12.2022

Ļoti "patiesa" sūdzība, bez faktiem, pierādījumiem

Teatris 07.12.2022

Mirušie klusē - dzīvie pateiks

T taisnibascinitajs3 07.12.2022

Šis dzīvais neko sakarīgu nav pateicis.
Tikpat labi var uzrakstīt sūdzību, ka Maximā kasieri melo un krāpjas un vairāk neko nepierakstīt. Kā Maxima tādu sūdzību, lai izskata, Jūsuprāt?

Teatris 07.12.2022

Visam ir sava kārtība un laiks!

Mēģini piedot, lai pasaules karma izdara savu. Agrāk vai vēlāk tā atnāk un noķer katru, ja ne šajā dzīvē tad citā!

Mans opis arī mira, jo ārsts noteica nepareizu diagnozi vecuma demence, bet izrādijās insults, tad kad bija jārīkojas pareizi, ārst iesmēja par to ka apšaubām diognozi un tālākais saprotams gulta, izgulējumi, nāve un par vēlu…

D dapsevica 28.04.2023

Labdien! Tieši par šo nozari šobrīd veicu universitātes kursa darba ietvaros pētījumu. Droši variet anonīmi dalīties ar savu pieredzi: ej.uz/apbedisana
Pateicos jau iepriekš ikvienam, kurš atsaucas!