www.sudzibas.lv Didzis Pogulis Pārdod sev nepiederošus kokmateriālus

AtrisinātaDidzis Pogulis - Pārdod sev nepiederošus kokmateriālus

Noslēdz līgumu par Zemes nomu, nomas maksu nesamaksā, nomas līgumu neievēro, nozāģē īpašumā esošos kokus un pārdod sveaskog, kuri neraugoties uz to, ka no īpašnieka puses tiek informēti par nelikumīgo darbību, to nepārtrauc, turpina koku šķeldošanu un izvešanu no īpašuma. Kopumā no 01.09.2020. Līdz 02.09.2020. Sveaskog no īpašuma nelikumīgi izveda ~850 berkubus šķeldas, aktīvi aizstāvot savas tiesības īpašniekam izdevās atgūt 900 eiro.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kaija100 02.09.2020

Lai nebūtu jātiesājas gadiem īpašnieks piekrita simboliskai samaksai no Sveaskog puses, jo neraugoties uz mutisku vienošanos bija atkāroti ieradušies objektā un bezkaunīgi turpinājuši vest prom kokmateriālus. Ja vēl kādreiz tā atgadīsies, doma ziņot Zviedru iepircējiem drošas kokmateriālu izcelsmes sertifikāta anulēšanai.

K

Komentāri (1)

M Mežzinis 24.11.2020

Sveaskog Baltfor bija nosledzis līgumu par zaru iepirkšanu, zemes saimniekam bija samaksats 2 gadus ieprieks par koksi, un izkoptas pļavas no apauguma.
Abi zemes īpašnieki izdomaja paši realizet Sveskog Baltfor pievesto koksni , jo čupa stāvēja 2 gadus uz īpašnieku zemes, un tie domāja, ka Sveaskog ir aizmirsis par zariem, bet šī gada septembŕī īpašniekiem nācās saskarties ar skarbo realitati, ka cita nozageto un pievesto koksni ko ieprieks zemes saimnieki pec līguma bija pārdevuši nācās atdot un vel piemaksāt pašai mežistrādes firmai par jau iepriekš samaksātājiem zariem tādā veidā radot finasiālus zaudējumus .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes