Dīdžejs Gundars Bāliņš - Slikts serviss

Labdien Vidzemnieki!
Liels lūgums, nekādā ziņā neuzrunājiet Gundaru Bāliņu no Valmieras – tā saucamo dīdžeju, kurš liek mūziku un uzskata ka to dara ļoti labi un profesionāli. Diemžēl šī cilvēka Dīdžeja prasme ir neizsakāmi zemā līmeni. Pats kā cilvēks neatsaucīgs, valdonīgs, uzskata, ka viņa gaume un stils ir vispasaules mēroga. Diemžēl Viņam ir izdevies sabojāt pasākumu, cilvēku garastāvokli un vēlmi kādreiz vispār izmantot dīdžeja pakalpojumus. Būtu labi, ka Latvijā būtu kāda biedrība, vai kas savādāks, kas veiktu šādu pašdarbnieku kontroli.
Interesanti vai Gundars Bāliņš no savas darbības valstij pienes kādu labumu – no saņemtā honorāra nomaksā nodokļus.

T Tong Po 21.09.2016

Nu un kā tad ir ar tevi, Kārlēn. Vai slēdzi līgumu par pakalpojumu? Vai norēķinoties jautāji kādu dokumentu - pavadzīmi/čeku/kvīti, lai vari apmaksāt pakalpojumu oficiāli, pilnā apmērā, ar visiem PVNiem?

M Mariusas Bergzas 22.09.2016

Ka sabojaja garastavokli?
Ieprieksh vienojaties kadu muziku speles?