www.sudzibas.lv DiaVeta Līdz iekaisumam..

DiaVeta - Līdz iekaisumam..

Mūsu kucīte bija nogrēkojusi un mēs nobijāmies, ka var būt kucēni. Griezāmies pie speciālistes veterinārārstes Diānas Romenkovas pēc palīdzības. Izskaidrojām visu situāciju. Daktere mums ieteica 3 devu hormonālās šprices "Mesalin" par kurām mēs samaksājām 45.00 latus. Mūsu kucītei pēc špriču ievadīšānas sākās stipra asiņošana. Nevarējām saprast, kas tad noticis. Mūsu sunene knapi staigāja un gandrīz neēda. Zvanījām Diānai taču viņa necēla klausuli. Vedām pie cita ārsta. Ārste bija ļoti laipna salīdzinājumā ar Diānu, kura bija uzkliegusi uz mums, ka sunenei nav iztaisītas visas nepieciešamās potes, izstāstot visu kā bija un kādas zāles mums ieteica. Izrādijās ka šīs hormonālās zāles maksājot tikai 8 latus un jau sen gribēja šīs zāles aizliegt izmantošanā, tādēļ ka šīs zālēs pārsvarā izraisa akūto maksts iekaisumu. Taču Diāna mums sacīja, ka nekādu seku pēc zāļu lietošanas nebūs, ka iekaisums viņas praksē nav bijis un tāds gadījums ir viens uz simts. Tagad mūsu kucītei jātaisa sterelizāciju. Tā kā lūdzu negriežaties pie Ikšķiles vetārstes Diānas un saudzējiet savus mīļuļus.

J Juris 06.05.2008

Manam sunim, kad vajadzēja nosvērt viņu, tā arste sāka kliegt lai es savācot savu suni un kāpjot uz svariem ātrāk jo šai nav laika te ar mums teātri spēlēt. Viņa mums pat neideva iespēju apsēsties ka tā jau bļau.. kaut kāda neapmierināta histēriķe.

L Lelde 06.05.2008

es kad atnācu ar savu taksīti, kurai bija slima austiņa un pa gaiteni drusku pastaigājās kaut arī viņa man ir ļoti paklausīga un muļķības nedara un vispār baidās iet prom no manīm tālāk par pus metru. Tā ārste sāka bļaut ka suns ir nesavaldīgs un prasīt vai ir potēta pret trakumsērgu... taču kad pienāca mūsu kārta vizītei izsāstot problēmu ka austiņa sāp tā nepaskatoties izrakstīja mums ļoti dārgas zāle kas pat nav jāpili ausī bet pie auss japasmērē. Sunim nepārgāja nekas tāpat sāpēja austiņa kamēr es neaizgāju pie cita ārsta kurš ātri paņēma no suņa auss paraugu un iztaisīja analīzes pec tam iepilināja mums ausu pilienus kas izmaksāja 5 reiza mazāk nekā pie Diānas.. nju totālā "apģerālovka"

V Vita 10.05.2008

Моя пес уже два года Дианин клиент, и ничего, кроме слов благодарности я ей сказать не могу! Диана очень отзывчивый человек, если надо примет и поздно вечером и в выходной. У меня это собака первая, да еще и порода сложная- чау-чау. В Огре мне щенка чуть не угробили! На вопрос, почему щенок хромает, последовал ответ: он наверное лапу отлежал! Супер, правда? Диана нам помогла поставить его на ноги, подобрать правильные корма, только благодаря ей моя собака здорова! Насчет цен: дорогие мои, а очем вы думали, когда собак заводили!? В наше время собака удовольствие дорогое! На счет прививок, правильно она спросила! вы у нее не единственные, и подвергать опасности других она не имеет права! Мой пес тоже не идет на весы - беру на руки и взвешиваемся вместе, в чем проблема? что собаке надо наркоз дать, что бы взвесить? Дианины услуги я рекомендовала и своим знакомым. Все остались довольны и теперь обращаются только к ней! Побольше бы таких врачей!

M Margarita 11.05.2008

девушка.. я рада за Вас.. Вам просто повезло.. не то что нам..

V VetārsteMarina 10.12.2008

Mīļie suņu īpašnieki, nu nav tādu drošu zāļu kas pēc sapārošanās likvidē problēmu bez sekām - tie visi ir drastiski hormonālie līdzekļi, kuru lietošana ir liels risks. Žēl, ka dakterei nebija laika smalkāk Jums to izstāstīt. Liels lūgums Jums visiem, ja neplānojāt vairs pārot savu meitenīti, sakrājiet naudiņu ja ne sterilizācijai, tad vismaz biksītēm meklēšanas laikam! Tas pataupīs mums nervus, bet Jums sirdszāles.

M Maija 10.12.2008

Diāna Romenkova- par šito mūs uzreiz klubā brīdināja, ka lai turamies pa gabalu, lai gan paši esam no Ikšķiles. Kluba priekšniece Vijas k-dze teica, lai labāk braucam uz Ogri, tur ir labi ārsti. Vai uz Rīgu- uz Mazajiem Brāļiem. Bet Diāna esot prasta un rupja un ar to ārstēšanu esot pavisam švaki.

R ruth 25.12.2008

Mēs pie šīs ārstes vispār vairs neejam, mans suns arī pa gabalu turas, kā ejam garām tai klīnikai. Drausmīga attiekme, arī dzīvojam Ikšķilē, un žēl, ka jābrauc pie citiem vetārstiem. Manu suni tak nolādēja, un nolamāja, ka galīgi traks, neatbilst šķirnei u.t.t.kautgan izstādēs piedalamies, un neviens eksperts nav minējis neatbilstošu īpašību šķirnei.
Šo klīniku labāk aizvērt ciet, tādu attieksmi pret dzīvniekiem, nu šausmas...

L Laila 08.01.2010

Varu teikt par Diānu tikai labus vārdus.Man ir vairāki dzīvnieki, un vairāku gadu garumā Diāna ārstē viņu kaites .Vai tā ir diena vai nakts, vienmēr gatava palīdzēt.
Asa, jā-reizēm ir, bet tikai pamatoti.Jo pamatā jau mēs dzīvnieku saimnieki esam atbildīgi par mūsu dzīvniekiem un arī viņu uzvedību.

K Katrīna 03.02.2010

Visi kam patīk Diāna brauc ar jaunajām mašīnām, labi apģērbti un tiem ir daudz naudas!!! IR PĀRBAUDĪTS Es ar draudzeni vienreiz aizvedām viņas sunīti, apģērbāmies kā parastie cilvēki-notika tas pats bļāva, pat negribēja īsti skatīties un t.t. kad vajadzēja iet otro reizi ( speciāli) pirms tam dārgi saģērbāmies- pilnīgi lēkāja ap mums, pret mūsu sunīti izturējās kā pret vismīļāko sunīti uz pasaules-gandrīz bučoja tam pakaļu un protams izrakstīja visdargākās zāles!!

D dzincca 24.10.2015

Mana sieva šodien aizveda vakcinēt mūsu kucēnu... attieksme vienkārši šausmīga, sieva uzreiz pateica, ka tas ir viņas pirmais sunīts un viņa neko no tā pagaidām nesaprot. Vetārste neko nepaskaidroja, uztaisīja vakcīnu, tad tikai paskatījās potēšanas pasē un "izmeta" piezīmi, ka vajadzējis kaut ko citu, pie sievas jautājuma, ko, vetārste atbildēja, ka vairs tam neesot nozīmes, jo mēs jau izvēlējāmies vakcinēt tikai pret trakumsērgu... pat nepaskaidroja, ka nākamās 10 dienas ar sunīti nav ieteicams ilgi atrasties ārā utt... vakcīnas cena bija laba, 11 eiro, bet visa tā attieksme un izturēšanās bijusi drausmīga, nepiekrītu tiem kas taksta, ka tas atkarīgs no materiālā stāvokļa, kucēns maksāja 1000 eiro un ievests no ārzemēm, maz tādu suņu ir, ja tā būtu viņai vajadzēja izkust sunīša priekšā!