diartik - zādzība

Apkrāpj klientus sevišķi lielos apmēros. Nozog veselu kravu, pēc tam neceļ klausuli. Bezkaunīgi paziņo, ka viņiem neko nepierādīšot. Atzīst, ka esot apkrāpuši ļoti daudzus, bet neviens neko nevarot pierādīt. Nekādā gadījumā neizmantojiet šīs firmas pakalpojumus. Ja nu tomēr, tad fotogrāfējiet katru kravu, paņemiet parakstu no šofera un uzziniet uz kurieni krava tiks vesta. Viņi zog arī kubikmetrus, jūsu pavadzīmē uzrādot stipri mazāku daudzumu nekā patiesībā ir aizveduši. Saudzējiet sevi un izvēlaties citus sadarbības partnerus!

D diartik 30.11.2013

ATBILD PATS DIARTIK SIA!!!

Redzu, ka jusu nekaunibai, fantazijai un visatlautibai nav gala un robezu!Ja sada veida jus domajat ietekmet musu uznemuma godpratigo darbibu, noteikti ne!Mes jums samaksajam par visam kravam, pat atrak neka solijam.Par to apzagsanu un krapsanu jus specigi pasteidzaties, ir pants par nepatiesu apvainosanu!Visi musu klienti vienmer ir apmierinati un pardod kokmaterialus mums patstavigi.Bet ja jums ir radusies zaudejumi pasu nezinasanas del vai jusu pasu neadekvatas ricibas del vai tikai tapec, ka jums gribas kautko kas nu ir nereali un neadekvati tirgus situacijai, tad pasi pie ta esat vainigi un nevis mes!Mums nav nekas un no neviena slepjams, nu nerunajiet tiek klajas mulkibas.Ir kontrole par katru kravu kur aizveda, ar ko aizveda, kas aizveda, kad aizveda, no kurienes aizveda visa si informacija netiek ne mazaka mera slepta, tapec nefantazejiet.Un tas, ja sakat, ka MES PASI SAKAM KA ESAM DAUDZUS APKRAPUSI UN TO NEVAR PIERADIT, tad sie vardi ir vispar nonsens, fantazija jums gan strada.Musu uznemuma strategija ir balstita uz ilgterminu nevis isterminu.

Lai veicas Jums un novelam stiprus nervus uznemumiem, kas sadarbosies ar Jums.