www.sudzibas.lv Dianetika uzmaniibu Sekta

Dianetika - uzmaniibu Sekta

Visiem zinaams ka sceintologija ir viena no biiztamaakaam sektaam pasaulee, un tagad filiale arii ir Latvijaa! Kura jau ir apshmaucusi 12 000 cilveekus. Un kurai valdiiba kaadas fenjas peec piesaistijusi statusu. (neformaalaa izgliitiiba)

Labaakajaa gadijumaa buutu jaasavaas parakstus un ir jaaizliedz shis te ar likumu.

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Ari mans dēls ir tur, principā kā no sava dēla esmu atvadījies, pirmajā vietā ir dianētika, tad gimene. Lai slēptu patieso sektas iespaidu uz vinu, tēlo sausmīgi izpalīdzīgo, un labo cilvēku, un sekta neiespaido vinu, tas ir tas pats it kā teātra apmeklējums. Patiesībā brauc uz semināriemtērē milzīgas naudas, pērk stulbas grāmatas, un kaudzi ar diskiem, cik saproti tas jāpērk obligāti, un jāgitē nemisīgi citi. Visur vieni habardi mētājas, intuitīvu jūtu, tas ir tīrais sātanisms. Tiek aizmidzinātas kaut kādas cilvēkasmadzenes dalas, u cilvēks vairs nespēj logiski domāt, pat pierādot reālus faktus, vinš ignorē logisku domāsani. Tā nu vini pusaizmigusi staigā, ar domu ka klūs veiksmīgi cilvēki, miļonāri, kuri spēs ietekmēt masas, un lai to panāktu, vini darīs visu ko sekta liks, vari sektas ir saistītas ar amvy, vai lidzīgi. Jo ari tur vinš darbojas, un izspruka vinam, ka tas esot ne tikai precu pārdosana, bet dalēji tā esot religija, pārdot itkā kvalitatīvu produkciju ir tikai iegansts lai ievilinātu. Dianētikas rezultātā, vins pameta darbu. Ir bezdarbnieks. Ir vēl daudz kas visu neuzrakstīsi, bet principā var teikt, ka vina dzīve no sābrīza ir kaķa vērta, vins patiesībā nedzīvo sev, bet dianētikai, bet domā ka klūs mijonārs, un vairs nedzīvo sinī pasaulē. Mēs visi esot mulki, ka strādājot, un velkot nabaga dzīvi. Dianētikas rezultātā izskīrās ar sievu... Protams, kas ir sieva dianētikas prieksā, kura spēj izmainīt pasauli, bet patiesībā dianētika izmaina vinu. Ta cik nav pazaudējusi savus dēlus un meitas, sai sātaniskajā organizācijā, latvija neapzinas, kādas briesmas no vinas draud, jo viniem ir reāla tehnologija kā aizmidzināt cilvēka smadzenes uz visu muzu, logiski pilnvērtīgi domāt. Pie kam akli sekot visām komandām kādas vajadzības gadījumā tiks dotas, moderni sakot nozombē, un nozombēt var visus, ja vini atlaujas sev to darīt, tāpēc, ja cigāns aizmidzina smadzeni uz brīdi apkrāpj, un nesaproti kā tas varēja tā būt, tad te vairs neatmozas, un krāpj visu atlikuso mūza dalu, ja pēc cigānā domānu nē es biju idiots nu kā tā varēju apmulkot sevi, tad te tās jautājums vispār nerodas, un ja ar pirkstu degunā bāz, tad notiek pretēja reakcija, vins pie sevis domā: redz tā ari tiesām ir taisnība kā sektā teica, ka man radinieki teiks, ka tā ir sekta, un ka vini mani krāpj, tātad sektai bija taisnība un te ir pierādijums, ka vinai ir jātic vēl spēcīgāk. Radinieki ir labie, un sliktie, labie ir tie kurus ari izdodas ievilkt sektā, sliktie, tie kuri mēginās atrunāt, un tādus pēc iespējas ignorēt. Rezultātā dēlam ieborēts, ka es nēsmu vina tēvs, ka es esmu tikai vina biologiskais tēvs, un māte ari ir tikai biologiskā māte, bet īstais tēvs ir pavisam cits. Iespējams ka tas ir pats sātans, to nezinu. Cilvēki, sargiet savus bērnus, jau agrā bērnībā skaidrojiet kas ir sektas, ka nedrīkst vinās iesaistīties, lai cik daudzsolosi tas nebūtu, ja es to būt zinājis būtu daudz daudz lielāku vērību piegriezis, un stāstijis, tas ir trakāk par visu, par dzersanu, narkomāniju, jo cilvēku no sī pusaizmigusā stāvokla praktiski neatgriezt

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Nu jaa veel piemirsu,vini grib ielauzsties skolaas,it kaa maaciit pareizu tehniku ,kaa pareizi jaamaacoties,neatbalstiet nekaadas tehnikas,kuras valsts nav akcepteejusi,jo tie ir Juusu beerni,lamatas liek jau beerniem,ari zivis mazaas nokert ir vieglaak ,jo vinaam veel nau pieredze