www.sudzibas.lv Dianetika Atkartotas SMS !!!!

Dianetika - Atkartotas SMS !!!!

Par ''DIANETIKAS centru''. Pat UZ MAJAAM VEESTULE ATNAACA! Nekad pirms tam nebia bijis tads gadijums ka nemitigi nak iiszinjas ar shadu jeb lidzigu tekstu, atkartoti jau vairak ka 2men..: ''SEMINARS KA ATBRIVOTIES NO TOKSINIEM, RADIACIJAS MEDIKAMENTU PALIEKAM ORGANISMA. KA TAS IETEKME DOMU AUSMU. IEEJA BEZMAKSAS./5.06./ 19.00/ELIZABETES 14-3''. Pilnigi tracina! Jau paris meneshus sanjemu shadas iszinjas. Pats neesmu ne piekritis, ne prasijis lai mani INFORMEE PAR KKADIEM RADIACIJAS EFEKTIEM (ble).!!!!
Vel 1 piemers : ''SESTDIEN 12:00 NODARBIBA SPEKA REZERVJU ATJAUNOSANAI. PIETEIKTIES: 26043403''

wtf?

Cik saprotu vienigais veids lai mn vairs nenaktu nekadas iszinjas mn tgd jaiet uz vinu adresi http://www.dianetika.lv/ un kkas jaatzimee utt... SVIESTS !

K

Sardele 27.07.2012

Scientologu sekta atlīdusi arī līdz šejienei tātad, haha. Lohi, bļe.

Z zaptesburka 29.07.2012

Kraises, bet pats neesi tur aizgājis un atstājis savus datus (tel. nr., adresi), ka viņi zin, kur vēstules sūtīt?

C creativ 30.09.2013

AAAAArprats :) aicina uz BEZMAKSAS semināriem ... un vēl to, kas pati tur ir bijusi. Un atrakstīties var tikai paziņojot ka nevēlas vairs saņemt info. Jāāāāā - nu kur tas redzēts!!!

Apsolūti apsurda "sūdzība" . Neko murgainaku neesmu lasījusi. Ja piedāvātu lētus pelmeņus nopirkt, tad nesūdzētos :)

A AndrejsDianētika 04.03.2024

Dinētikas centrs nekad nav atradies pēc šādas adreses un nekad nevienam nesūta līdzīgus e-pastus vai sms. Tie ir kādi viltvārži