www.sudzibas.lv Diana Vilmane Dzīvokļu izīrēšana

Diana Vilmane - Dzīvokļu izīrēšana

Labdien! Vēlos brīdināt un varbūt arī kāds tomēr uzķērās (dzīvokļu izīrēšana imanta) ! Diana Vilmane, rakstīja krieviski, it ka neesot lv, bija ielikusi sludinājumu ar dzīvokli ,250€ 3istabas! Necēla telefonu, teica, lai raksta wats up! Mes tik ļoti gribējām dzīvokli un sarunājam ka nevienam neatdos ja pārskaitīs 100€! Mēs to izdarījām! Pienāca diena kas jāsatiekas, jo viņa tajā diena it ka atlido uz lv! Tad nu tajā diena vairs adresāts nav sasniedzams!
Mēs tikām apkrāpti! Un zinu ka ir vēl kāds kas tika apkrāpts, jo dzīvoklim skatījumu stundas laika bija 200 pāri un teica, ka daudz gribētāju utt!
Atsaucas visi, kas veica darījumu un palika bez naudas! Man ir konta nr, tel nr ar kuru viņa sazinājās ar mani! Varbut ir iespēja naudu atgūt! Atteikt darījumu mums bija neizdevīgi jo to pašu summu banka mums noņemtu par šādu risinājumu! Lūk links uz video no dzīvokļa! Komunikācija tik patīkama, likas ka nu nevar ta būt, ka ņems un šādi izrīkosies!
Http://dropmefiles.com/pgsm6

pati vēl neesmu bijusi policija, bet banku esmu sazvanījusi un risinājums ir, tikai tad atkal zaudēsim naudu!
Atsaucas visi, kuri apskatīja sludinājumu, gribētājus un varbūt kāds ir kurš arī tāpat ka mēs ticējām un zaudējam!
Tai sievietei ir jāsaņem sods!

Šeit ir pirmā zina par dzīvokli -
здравствуйте! Прошу извинить, что не так быстро отвечаю, не ожидала что будет столько желающих сразу. Я постараюсь вам сразу все описать что бы было меньше вопросов.

1. Коммунальные платежи: достаточно низкие, зимой это около 120 евро за все, а летом 50 + / - евро.

2. Нечего не имею против детей и животных.

3. Все что есть на фото это остается в квартире, соседи очень тихие и хорошие люди.

4. Квартира будет доступна к просмотру и аренде в субботу, так как я сама живу за границей и прилетаю буквально на 2 дня только ради того что бы решить вопрос с арендой, поэтому мне нужен действительно желающий арендавать квартиру человек, а то бывало такое что просто приходят смотрят и думают потом, торгуются... Квартира действительно в идеальном состоянии, за это я ручаюсь. Поэтому в субботу начиная с 10: 00, можно прийти и заключить сразу договор, но если она не будет ни кем зарезервирована, тогда она будет уже не доступна.

Если у вас есть какие либо вопросы, пишите мне тут в любое время, я постараюсь как можно быстрее отвечать. Зовут меня диана. Если вам удобно можете писать мне и на латышском языке.

T

C critical thinker 08.05.2018

krāpnieki parasti ir jauki cilvēki...
nu ja, kopā ar citiem uz policiju. pēc konta tai personai jābūt atrodamai.

B BK 08.05.2018

Ka vispar var parskaitit naudu, neredzot dzivokli? Kadi jus esat naivi cilveki.

Andris Sa 10.05.2018

kamer tik daudz naivu cilveku bus ari tadi krapnieki... nekad nedrikst neko maksat ieprieks..

L Latvian95 08.05.2018

Arī pāris dienas atpakaļ meklēju dzīvokli. Man viņa uzrakstīja tieši to pašu!

T Truelife 15.05.2018

Vai Tu turpināji rakstīt viņai ?
Bija kāda komunikācija ?

T TeaMachine^^ 09.05.2018

Опа! Была похожая ситуация с квартирой,только хозяйку звали Юля. Но наверняка она сдаёт квартиры и под другими именами и несуществующие. Сдавала двушку в Плявках за 250 евро. Мы написали ей, её текст был похожий на текст этой Дианы (только не просила деньги вперёд). Как только попросили её про договор , и если его нет,даже предложили сами его распечатать, сразу сдриснула :D сразу понятно, что нагибалово. Никогда и ничего не присылайте без договора

Andris Sa 10.05.2018

лол, как можно было перечислить деньги после такой писанины... сразу видно что развод! куча ошибок в тексте!

VietējaisNoRajona 17.05.2018

Varēji man pārskaitīt

R Rita Karimova 13.09.2018

Labdien,tads pats scenārijs liekas atkal notiek. Parbaudīšu sestdien ,ja būs izslegts tel. Tad ir. Esat uzmanigi.

E Ely Ely 01.11.2018

es ari tikko uzkeros...