www.sudzibas.lv Diāna Īrnieku krāpšana

Diāna - Īrnieku krāpšana

Esmu šokēts par šo dāmīti vārdā Diāna, kura apšmauca mani divkārtīgi. Pirmo reizi tiekoties tika atrādīta pavisam cita istaba nevis tā kas fotogrāfijās. Jo vienojoties par istabas īri tika atrunāta pavisam cita istaba. Ienākot dzīvoklī liels spalvains suns gandrīz uzklupa virsū kuru saimniece pat neiedomājās ieslēgt. Tālāk protams pa visu dzīvokli suņu smaka un spalvas lidinājās visur. Ienākot neīstajā istabiņā viss bija suņu spalvās un pats spalvu kušķis vienmēr sēdēja pie kājām un mētāja savas siekalas uz grīdas.
Šo visu pretīgumu biju gatavs paciest ar norunu ka istaba tiks slēgta un spalvu kušķis tajā netiks un cenu nometa līdz minimumam kas arī uzrunāja. Dienu pirms ievākšanās kad norunāju jau ar iepriekšējo dzīvesvietu un mašīnu šī kundzīte atliek ievākšanas termiņus un sakot ka nevienam atslēgu neuzticot, ka vienmēr vērs durvis zvanot, WTF Kas tas par sviestu ???
Neiesaku šo risinājumu nevienam pat ar visu zemo cenu esiet ļoti piesardzīgi....