Diāna Dumārova - Krāpšana

Diāna bija ļoti laipna izrādot dzīvokli, ko vēlējāmies pirkts(īrēt ar izpirkuma tiesībām). Sarunājām, ka rīt būs līgums, ko varēsim nedaudz labot un jau pēc nedēļas ievākties. Tikai vajag iemaksāt drošības naudu, ka nepazudīsim un viņa citiem atsaka. Samaksājām, pretī saņemot parakstītu apliecinājumu ( jāmaksā bija tikai skaidrā). Lieliski. Nākamā dienā līgums nav, nākamā arī. Un tā visādas atrunas(pat rupjas) līdz paiet divas nedēļas. Sazināties varam tikai ar sms vai e-pasts. Sarunai nepiekrīt. Beidzot līgums, kurš mums nedod nekādas garantijas, ka priekšapmaksa (5 tūkst. skaidrā) neizplēn nebūtībā. Par zemesgrāmatu vai juridiski pareizu līgumu pat dzirdēt nevēlas. Sākumā iemaksātā summa netiek atgriezta un nekādā sarunā neielaižas.
Lieliska krāpniece, kas vēl tirgo citus īpašumus. Esiet uzmanīgi.

Dainis 19.07.2018

5 tūkstoši skaidrā naudā nepazīstamam cilvēkam, tā jūs drīz uz ielas dzīvosiet..

J Jānis 19.07.2018

Ja man pieprasītu maksāt tikai skaidrā naudā, tad tas uzreiz liktos aizdomīgi.

Life_is_life 19.07.2018

Policija