"Diāna" A/S

Ventspils "Diāna" veikalaa uz poruka/inzhenieru krusta, ir gatavais tarakaanu/prusaku midzenis, par ko paardeveejiem un apkalpotaajiem tiiri vien prieks ir.Es esmu redzeejis un daudzi mani draugi..Kaa piemeeram otrajaa staavaa nopeerk kartupeljus un paarlietajaa meercee ir smuki izvaariits tarakaans..to paraadot paardeveejaam, vinjaam sejaa lielais smaids, panjem tarakaanu aaraa..un dziivo taalaak..paardeveejaam visaam lielie prieki (taa no malas izskataas).Un taa ne vienu reizi vien.

ģ

A annele 06.10.2010

letāk būtu viņiem savest savu miskasti kārtībā, nekā katreiz PVD maksāt par to lai muti tur ciet.

T tānutasir 06.10.2010

Annel, tu gauži maldies- PVD maksāt ir stipri lētāk, nekā mest ārā vecos produktus... Un jebkura ( gandrīz jebkura) kafejnīca, kuras uzņēmums saistīts ar kādu pārtikas veikalu, liek bulkās, kūkās, zupās u.t.t, vecus produktus ( pats esmu tādā kondetorejā strādājis). Tā nu tas ir. ĒDIET labāk mājās vai augstas klases restorānos.

A annele 06.10.2010

bet riebj, ka latviešu tautai negribas stradat sakopta visē, kāviņiem pašiem nav bail aiznest uz māju kādu tarakānu, turpat bērni gan jau ģimene, spocigi, kaut būtu mazāk tādu cilveku, un ne do Dievs ciemos ...

T tānutasir 06.10.2010

Annel, gribēt ir viens un atļauties ir cits... Lai iznīcinātu tarakānus, jāapstādina kafejnīcas darbs vismaz uz 1-2 dienām... pēc mēneša atkal... un tā, kamēr viņi izzūd. Un neviens nedod garantiju, ka pēc šīs izmisīgās cīņas ar laiku viņi atkal nebūs klāt kā saukti. Un darbiniekam pieprasīt perfektu tīrību ar tadām alām, kā tur maksā, nav iepējams, jo tad puse darba laika jāpavada, 5x pārmazgājot katru stūri.

A annele 06.10.2010

Nu nevar tadā netīrībā stradāt, pati esmu izmācijusies arī par pavāru un zinu kā kam ir jābūt arī prasības zinu, ja viņi nevar nodrošināt kartibu sava iestāde un vieglāk ir samaksat PVD, tad nevis jagriežas PVD bet par barības ķēdi uz aukšu un japierāda un japarāda ka PVD ņem kukuli, jaraksta sūdzība ministrijai, un efektīvs lidzeklis ir televīzija, ja es personīgi butu tadā iestāde nezinot iegajusi paēdusi uz konstatejusi ka viņa pilna ar tarakāniem, man smiekli nenāktu nakoša dienā būtu ar televīziju un vispar nevis jastāv klusu bet ar tadam iestadēm jākaro, un nav jasamierinas ar to, un netikai izkarotu bet arī iztiesātu bargu kompensaciju un visu vinu sagatavoto ēdienu nosūtītu gan labaratorijai gan ministrijai:) Un tad nedomāju ka ta bode vel ilgi pastavētu.Viniem vienkārši nav trapijies īstais cilveks.Bet es to novēlu!!!

A annele 06.10.2010

Un man pat vemt gribas iedomājoties kas tur par pardevējiem strādā un pavāriem ja viniem tie liekas normāli darba apstākļi tad vini pasi tada vide dzīvo un ar sevišķu gudribu neizceļas.

Paldies.

T tānutasir 06.10.2010

Un tad tam īstam cilvēkam dzīves un darba Ventspilī nebūtu... :D Annel, malacis, ja tev ir tādas iekšas un laiks cīnīties ar un pret netaisnībām, kas ir visvisādās samguma pakāpēs uz katra stūra( sākot ar tarakāniem kafejnīcās, beidzot ar miljonu zagšanu pašās augšās). Novēlu stipru veselību un nervus! Man savējos, godīgi sakot, ir žēl veltīt šadām nodarbēm.

A annele 06.10.2010

Kapēc uzreiz nebūtu darba Venspilī, ?Venspils ir ta uzķūņēta bet pilna ar tadām vietam piedodiet mistkastēm kur loģika, dabūtu darbu, lai gan ar kopensāciju kādu laiku padzīvotu pa māju, bet nejau tur tā lieta, es netaisos ar visiem tagad cīnīties vienkārši esmu māte un negribētu lai mūsu jaunatne tadā vidē dzīvo, vismaz pacensties Latviju darīt labāku cik kura spēkos viegli jau stāvet malā ierauties sevī kluset un neko neteikt, visiem vis ir labi kamēr tas neskar pašus, ta taču nav jadzīvo kamēr pats nav tada vietā iegriezies tikmer vis ir labi un ja kads vel pasaka labak uz turieni nejiet vispār ideāli, bet ja nav tā kāda ko tad, tada vot ir ta latviešu tauta ja mēs visi būtu viens veselums Latvija nebūtu tadā bedrē bet ar tādiem cilvekiem kuri labak pastav mala ir pilns un daļēji dēļ tādiem esam tur kur mēs esam.
Paldies.

A annele 06.10.2010

Un starp citu vieglāk to apkarot vienā konkrēta pilsētā es nerunāju globāli tagad iesu uz visām kafeijnicām un karošu, bet konkretaja pilsetā taču viņu var saskaitit uz pirkstiem.

T tānutasir 06.10.2010

Klausies, Annel, negribu apvainot, bet lielākā daļā GUDRO grāmatu ir rakstīts, ka vispirms ir jāsāk ar sevi un jārāda priekšzīme citiem ar savu darbu, vidi ap SEVI. Un tikai pēc tam ir vērts mācīt citus. Izcīnīt uzvaru pret šādām iestādēm varbūt ir arī iespējams, bet rezultāta tāpat nebūs. Jā, būsi uztaisījusi traci, saņēmusi kompensāciju, bet vai kautkas dižs mainīsies... domāju, ka ne. Lai cilvēku prātos mainītos attieksme, ir jāsāk nevis ar brēkšanu un dūres sišanu galdā ( kas tikai rada nepatiku pret dumpinieku), bet ar cilvēka izglītošanu un PRIEKŠŽĪMES radīšanu. Cilvēks pēc dabas ir slinks, mantkārīgs... lai kas mainītos uz labo pusio, ir jāmainās pašos pamatos un katram no mums. Un ja katrs dūres sitējs galdā mācētu kaut vismaz savos bērnos ieaudzināt labu tikumus, jau puse Latvijas būtu laimīgi. Bet, diemžēl, bieži vien šāda rakstura cilvēkiem nav laika audzināt bērnus, jo jācīnās ar sabiedrības netaisnībām...( nekas presonīgs par tevi, Annel, vienkārši man apkārt ir daži tādi bļāvēji, kuri bļauj sporta pēc, atstājot vīra (sievas) samīļošanu un bērnu izglītošanu otrajā plānā).

A annele 06.10.2010

Tur man nākas tev piekrist, arī tādus zinu:((((

Viens nav darītājs...diemžel:((((

A annele 06.10.2010

Un es to daru tieši tāpēc, ka man savs bērns ir pirmā vietā!!!

I Ieva 17.01.2018

Labdien !
Gribu jūs informēt,ka jūs ar savu produkciju ,konkrēti eglīšu svecītēm sabojājāt mūsu ģimenei Ziemassvētkus,jo tikko aizdedzinātās svecītes sāka strauji kust un tā sastāvs kūstot sāka tecēt uz eglītes zariem,tādēļ izveidojās uz zariem blakus svecītei izkusušas sveču kaudzītes. Novēlu Jaunajā gadā laboties un nesagādāt mums jūsu produkcijas pircējiem šādus nepatīkamus pārsteigumus.

J Jana Stepanova 21.02.2018

Šodien nopirku 2 picas...Viena mana mīļākā ar ķiplokiem un pārmaiņas pēc nopirku arī otru ar jūras veltēm...Viss jau būtu nekas, ja vien kalmāri nebūtu pilnībā jēli...Man piemēram kauns no tiem, kas ēda šo picu...Piedodiet...