"Diāna" A/S

Ventspils "Diāna" veikalaa uz poruka/inzhenieru krusta, ir gatavais tarakaanu/prusaku midzenis, par ko paardeveejiem un apkalpotaajiem tiiri vien prieks ir.Es esmu redzeejis un daudzi mani draugi..Kaa piemeeram otrajaa staavaa nopeerk kartupeljus un paarlietajaa meercee ir smuki izvaariits tarakaans..to paraadot paardeveejaam, vinjaam sejaa lielais smaids, panjem tarakaanu aaraa..un dziivo taalaak..paardeveejaam visaam lielie prieki (taa no malas izskataas).Un taa ne vienu reizi vien.

ģ

Komentāri (35)

X Xillia 13.06.2004

Mēs kā jau studentes, kurkstošiem un izmisīgi rūcošiem vēderiem, draiskā solī devāmies uz Diānu ieturēt pusdienas. Visas 3 pasūtījušas maltīti, devāmies pie kases samaksāt par pirkumu, kur mani gaidīja pavisam nepatīkams un sirdi plosošs pārsteigums. Spraugā starp kasi un leti viens un pamests, ar kājām gaisā mūža miegā dusēja tarakāns. Manas galdabiedres mazo nelaiķi nebija pamanījušas, tāpēc nesaprata manu pēkšņo apetītes zudumu. Bet nu mana sejas izteiksme laikam bija pārāk izteiksmīga, un drīz arī viņas nojauta, ka iespējams nav pirmās, kas ēdušas šos pašus kartupeļus.Pēc pusdienām paņēmu padomju laika grāmatiņu "atsauksmes un ierosinājumi", un ierosināju ieturēt klusuma brīdi par tarakānu... Kā nekā, viņam iespējams mājās palika sieva un bērniņi... ;)Nu, laikam jau visas esam dzimušas laimes krekliņos, un mums mežonīgi paveicās, jo atšķirībā no citiem, mēs viņu neatradām šķīvī vai picā...

J Juris 13.06.2004

Nav nekas taads maniits. Kad pats kaut ko taadu redzeeshu, tad arii ticeeshu....

ģ Ģirts 14.06.2004

Juri, tu eed katru dienu Diaanas eestuvee 2ajaa staavaa? Ja nee, tad iesaku tur pabiedroties kaadas nedeeljas. Gan uzkjersies uz trika :)P.s. iesaku buut veeriigam :)

V Vilks 14.06.2004

Nu ko lai saka,beediigi,ka taa iznaak eestuvees.Ir jau maniic arii veikalos ka pie kuukaam lidinaas mushas un ka taada musha noseezhas uz kuukas un paardeveeja to redz,bet neko neiesaak:(.Bet ja taa padomaa vai man kaa pirceejam butu patiikami ka paardeveeja peekshnji saaktu dzenaat to mushu gar manu degunu.Brrr,patiikami nebuutu...

J Janis 15.06.2004

Nu ta es namaz ta isti nezinu ar ko lai saku. Sis stasts varetu saukties, nu tas lai paliek jusu zinja. Saksim ar to ka es neviensm neiesaku est diana, ja tu man varbut nepiekriti tad varbut izlasi so rakstinu un tad izdari secinajumus. Saksim ar to ka katru reizi kad es esmu paedis diana man ir caureja! Tepas mazliet painteresejos kas tad tie ir par produktiem kas A/S DIANA sabiedriskas esdinassanas vietas lietoti! Portasm ka visi tie produkti (lai cik gan nebutu intresanti ir ari veikalu tikls DIANA tagat TOP) kuriem realizacijas termins ir beidzies! Tanu dzive ir sanacis ka man bija paris labu pazinu kas stradaja DIANA un stastija kadus produktus ved no veikala! Piemerak kartupelji fri. realizacijas termins ilgst kadus 4 gadus! tad iedomajies tas kartupelis ir 4 gadus k-kur stavejis saledeava bet labakais ir tas bridis kad taisa valja to fii maisheli! Pazina saka: "Cik reizes nav gadijies ka vini ir vienkatsi tu sapelejusi taja maisa." KUPATI na tas ir viss tas kas ir kadreiz k-kas cits bijis tas ir kupati! Soljanka - veci cisinji + sardeles + vel nez kadi gurki + musu miljie kartupeli frii + nenormali daudz sals lai nejut pelejuma garsu! Esmu stradajis netalu no vienam sim dianam! Sanaca ta ka es visu laiku vareju noverot ko pieved un ka pieved! piemeram svaiga gala k-kada plasmasas kaste atklata veida smirdiga susizrusejusa FORD TRANZIT kur pa visam skirbam puteklji tiek ieksa no cela un izpudes gazes! Ka jums garsho pankukas DIANA ? Ka kuru reizi! Tieshi tiesi ta jo ari vecas sasaldetas pankukas kuras neviens neper veikala tiek ari tev iebarota! Iesaku DIANAI talismani uzvedot nu tadu zverinju TARAKANU ka piemeram olimpiade! VISS MAN APNIKA! Ir jau vel ko stastit piemetam par dumjajam pardevejam tacu par to mazliet velak! PAGAIDAM NOVELU JUMS LABU APETITI !!!!

J Janis 16.06.2004

Njaa, nu me jau tur arii biezhi eed, ir naacies saskarties ar taam mazjaam radiibinjaam paaris reizes. Bet ko juus te blameejaas, LV ir briiva valsts, negribat neejat tur eest, juus jau taa kaa kolonijaa, kur viena eestuve un visus tur dzen. Netaalu ir pankoki (tik smaka tur nav laba ;). Gan jau ka var kaadu labu eestuvi netaalu atrast. Par veikalu runaajot, negribi neiepeercies, ir tak pilns ar citiem veichiem netaalu. Jaa protams ir suudiigi, ka tur kvalitaate nav, bet visur jau ir juusu izveele ko pirkt, diaana jau tikai piedaavaa nevis uzspiezh.

I Inita 06.07.2008

Man ir bijis gadījies, ka zupā, paldies Dievam, ne tarakāns, bet mati!Tas bija pankūkās uz lielā prospekta. Kad nesu zupu, pateicu, ka tajā ir mati, bet bārmene tikai stulbi paraustīja plecus. Un Poruka Top!veikals vispār ir kašmars!

G Ginta 16.09.2008

Talsos veikalā "Mājai un dārzam" darbiniecei, kura atbild par reklāmām (nenoskaidroju, bet vai tik nav pati vadītāja) vajadzētu padomāt par savu attieksmi pret cilvēkiem.Izturēšanās ir vienkārši pretīga un riebīga.Pati savas nolaidības pēc neizdara savu darbu un vainu uzgrūž citiem, nu protams, lai glabtu savu "ādu", un tā riebīgā izrunāšanās..varbūt labāk viņai mežā sēnes iet lasīt, nekā strādāt tādu darbu, kur jāmāk runāt ar cilvēkiem.Kauns!Kauns!

I Inese 22.12.2008

Visu šo lasot esmu dziļā neizpratnē, kā kaut kas tāds vispār ir iespējams?! Un ko par to viņu Bergmanis saka, vai viss apmierina, viss ir kā pienākās?!
Tādas bodītes jau sen būtu jāklapē ciet un cauri, un uz redzēšanos.
Ko atbildīgie dienesti lietas labā dara, strādā vai atpūšās?!

D Daiga 16.04.2009

Šodien, 16.aprīlī pusdienoju AS Diāna bistro Ventspilī Lielajā prospektā 42a. Nekad man nav bijušas pretenzijas pret šo ēstuvi, bet šodien diemžēl darbiniece, kura lika ēdienu un pēc tam pieskrēja arī pie kases man sastāstīja, ka vistas kotletē nav sīpolu. Tā kā man ir spēcīga alerģija uz šo "dārzeni", vienmēr interesējos vai tas nav klāt manis izvēlētajā ēdienā. Diemžēl uzspēju vienu daļu jau apēst, kad sajutos nelāgi. Aiznesot kotleti atrādīt, viņa diemžēl ironiski smaidīja. Vai tiešām nebija iespējams turpat pie pavāra lodziņa to noskaidrot??? Pat rindas tajā brīdī nebija. Tomēr tas ir veselības jautājums. Vairāk tur ēst neiešu un citiem neieteišu.

I Ilmārs 04.06.2009

ēdiens tur tiešām dažreiz ir tik pārpiparots un pārsālīts, ka vienreiz no tā man mēle burtiski dega.. un tas iekārtojus ir drausmiigi novecojis..sen prasaas peec remonta..

N Nezināms 22.11.2009

Tas nu ir FAKTS, ka A/S "Diāna" pārtikas veikalos un kafejnīcā "Centrs", dzīvo tarakāni ! Pats tos esmu manījis neskaitāmas reizes, jo esmu tur strādājis. Droži vien jums būtu interesanti uzzināt, kādas kvalitātes sastāvdaļas tiek liktas zupās kuras pārdod kafejnīcā - tur lik atgriezumus no sažuvušām desām; šķinķiem; karbonādēm tādēļ arī soļankā (vienmēr) ir atrodami dažādi dārgi izstrādājumi, kuri patiesībā būtu jāizmet ! Arī bojātās (glumās) desas tiek nomazgātas un gāztas iekšā soļankā, lai nejustu dīvaino garšu, no vecajiem gaļas izstrādājumiem, zupa tiek NENORMĀli pārpiparota ! Tādi lūk pīrāgi ...

D devo4ka 22.11.2009

pēēē, tarakaaani shiem trauceejot, jaasmejas taisni!Es vinjus speciaaali kjeru un shmoreeeju, gardaaka eedmanja nav baudiita...njammmiiiigi!!!

N Nezināms 22.11.2009

Un kas attiecas uz veikalā iegādājamiem produktiem, kuriem derīguma termiņš beidzies, tad varu pastāstīt, ka derīguma termiņam beidzoties, tas tiek PAGARINĀTS ar jaunu uzlīmi ! To zinu pilnīgi droši, jo pats esmu to visu redzējis ! Njā, tas attiecas uz sveramajām precēm, kurām uzlīmēta A/S "Diāna" uzlīme no elektroniskajiem svariem . Un to nesaku tikai par knfektēm un cepumiem, arī uz gaļas, siera, uc ... izstrādājumiem uzlīmes tiek pārlīmētas ! Pats esmu vairākkārt saindējies no A/S "Diāna" veikalos nopirkās produkcijas ... :( Diemžēl, neviens neizbeidz šo visatļautību no Edvīna Bergmaņa puses, jo bieži pārraugošās institūcijas tiek uzpirktas, ja neuzpērk, tad vienkārši nomaksā sodiņu (pāris simtu latu apmērā) un turpina indēt tautu ! Un ne jau darbinieki tur jāvaino, par visām šīm nelikumībām, bet gan pats firmas vadītājs Edvīns Bergmanis, kurš devis pavēli šādi rīkoties. Pamēģiniet ko iebilst, vai nepaklausīt un milzum daudz problēmas (Ventspilī dzīvojošajam drošsirdim) garantētas. Tas ka atlaidīs no darba, tas būtu tas mazākais, bet kā saka - normāla dzīve vairs nebūs, jo viņa ietekme ir pietiekoši liela, lai kādam pilsētas iedzīvotājam sačakarētu dzīvi.

E Eseseseseseseses 22.11.2009

kaa buutu, ja ieprieks-iepriekseejais komenteetaajs nekomenteetu 2004. gada teemas ar manu niku? tiesaam gruuti pasam savu izdomaat un aktuaalaakas teemas apcereet?

M Majors 18.12.2009

Izlasot jūsu komentārus tā šķidri paliek ap dūšu, bet ne jau no Diānas ceptajām pankūkām, bet gan no jums stulbo ļautinu komentāriem vemt gribās. Cik nožēlojami un primitīvi ir apliet kādus cilvēkus ar dubļiem un samazgām. Bijušie darbinieki un to paziņas, kuri izmesti par zagšanu, tagad te stāsta kapeņu stāstiņus. Stulbeņi strādājiet jūs tā kā strādā Diānā un ne tikai. Bet kur nu... jampampiņi!!!

N nata 15.01.2010

viss, kas te ir rakstits ir taisniba!!! tur valda bardaks

M maks 25.05.2010

Piekritu pilnigi, agrak stradaju tur un zinu ka tur viss notiek, atceraties ka diana visu veco partiku cisinus parved kafeinica un gatavo est sausmas neiesaku nevienam tur ne iepirkties ne est ne ko!

J janis 13.07.2010

Lai nu kā bet tarakānus tur nekad neesmu manījis... man liekas ka te kādam nav par ko parunāt !!! :D

L Lazyman 06.10.2010

Ak kunks,

Mušas traucē, tarakāni?

Mušas ir visur, pat jūsu pilīs un turn neko nevar darīt, tā pat ir ar matiem, vai tad ceļat traci ka paši savās zupās ievārat "ķibeli"?. Par tarakāniem gan brīnos, nekad neesmu nevienu manījis.

Taisnība jau ir, ka dažreiz produkti ir tādi kuriem ir gandrīz beidzies termiņš, bet pie tā jau essam mēs vainīgi patērētāji!? vai tad ne?
Mēs nepērkam, un prece nepārdodas. Krīze redziet.
kur tad lai topreci liek? mest ārā? ja termiņš vēl ir, met soļankā.

uzlīmes pārlīmētas? laikam jau akli esam, tās ir preces as 'pēdējās dienas cenām' jeb nocenotās preces ... .

par frī, un saldējumiem daļēji piekrītu, bet ko jūs gribat no atvērā tipa ledusskapiem un karsto laiku?
Bergmanim, vajadzētu gan padomāt par jaunu leddusskapju iegādi.

bet tā ir visur, un visos veikalos ... un pat trakāk ...

un nav ko tur tukšu gaisu malt, veikals nav vainīgs bet gan darbinieki kas to uztur un vada. ja kārtīgi darbinieki, tad ne matu ne karakānu :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes