www.sudzibas.lv Diagnostikas centrs Dzīvā rinda vai pieraksta sistēma

Diagnostikas centrs - Dzīvā rinda vai pieraksta sistēma

Piemāram, krū†s ultrasonogrāfija. Kāda velna pēc jāpierakstās, ja atnākot ieraugu rindu ap 7-8 cilvēkiem, un pēkšņi vairs neeksistē pieraksts, jo vinnē tas, kurš atnācis pirmais. Tas jau nekas, ka arī tas Pirmais jau ir krietnu laiciņu nosēdējis. Vairs nav padomju laiki, kad rindās stāvējām. Pie tam tas ir maksas pieraksts. No manis kā Pacienta viedokļa- es rēķinos ar savu laiku, ka divos tikšu un pēc attiecīga laika varu doties savās biznesa darīšanās, bet Diagnostikas centrā, lūk, ir sava sistēma. Vajdzēja arī redzēt to, cik Laipni man "atgrieza" čeku, jo diemžēl nebija laika gaidīt.
Nezinu, varbūt tā notiek visur, es līdz šim pie ārstiem nebiju bijusi kopš padomju laikiem

E

J jaja 15.04.2008

Tur ir krutais priekšnieks, tāpēc nav ko brīnīties. Ne, tas nav normāli.

M Minesota 15.04.2008

Man ar uz turieni bija jāved trīs mēnešus vecs bērns. Pa telefonu pierakstījos uz. pl. 14.00. Vīrs speciāali atprasījās no darba, lai ar auto mūs aizvestu. Iepriekš rakstītājam bija bija rinda no 7-8 cilvēkiem, bet man 25-30... Jauki ar zīdaini tādā rindā sēdēt (labi, ka iedeva vietu apsēsties) :)) Un visi tie cilvēki bija pierakstīti uz pl. 14.00, jo tad sākās pieņemšana tam ārstam.

T toony 25.08.2008

A tā tagad visiem. Nesaprotu priekš kam tad pieraksts uz noteiktu laiku. Cik esmu gājusi pie ārstiem - nekad netieku pierakstītajā laikā, bet gan vismaz stundu vēlāk.

I ilze 17.12.2008

es pirms paris gadiem biju uz ultrasonograafiju... ta ka taa bija mana pirmaa gruutnieciiba, neko nezinaaju ne kur iet ne kur gaidiit..ne ko iisti dariit kabinetaa, kur gulties un kaa tas viss notikies... neteikshu ka aartse bija diezko laipna... ottreiz man negribeetos tur iet...

L Laura 19.12.2008

man diagnostikas centrā māte strādā, kopš bērnu dienām esmu par visām vainām uz turieni gājusi. D/c ārsti ir visādi. Ir ļoti, ļoti profesionāli. piem. acu ārsti, otolaringologi, un tie, kuri strādā rentgenizmeklējumu laboratorijā. agrāk tur strādāja viena ļoti jauka masierīte, tagad laikam vairs nestrādā. un ir arī ne visai labi ārsti D/c. :( ļoti, ļoti, ļoti daudziem ir liekais svars- tas ir pirmais rādītājs, ka cilvēkam pašam galvā nav domas par savu veselību. :( nav iespējams, ka tāds cilvēks varētu citam iemācīt par to, kā būt vesalam, vai palīdzēt otram vesalam būt.

par rindām- ārsti, diemžēl, nav administratori. un ārsti nav dievi. Viņi dara savu darbiņu tādēļ, lai palīdzētu cilvēkiem. un to, cik ilgi katram slimajam vajadzēs- to nekad iepriekš nevar pateikt precīzi.