www.sudzibas.lv Diadēmas Skropstas nokrita pēc 1-2 dienām!

Diadēmas - Skropstas nokrita pēc 1-2 dienām!

Aizgāju pieaudzēt skropstas. Solītais efekts bija vismaz 2-3 nedēļas. Meistare likās ka arī rūpīgi strādāja, taču skropstas nokrita pēc 1-2 dienām!!! Lai gan biju ievērojusi visas instrukcijas ko drīkst, ko nedrīkst darīt, lai ilgāk turās. Nepatīkami ir tas ka SOLA sazinko, bet tagad jūtos vienkārši piekrāpta. Ja būtu godīgi pateikuši, ka neturēsies, tad ar to arī rēķinātos.

D

A ade 12.01.2008

Man bija tieši tāpat.

E Elīne 17.08.2008

Vispār neieteiktu kļūt par šī uzņēmuma klientiem! Viņiem ir arī ceļojumu aģentūra, kura nespēj apmaksāt viesnīcu rēķinus un ceļojuma laikā mums pašiem ir vēlreiz jāsamaksā par viesnīcu!

D Dāma 20.01.2009

Paldies par info!

A albis 11.07.2009

maini dzimumu, un nebūs jānodarbojas ar tādiem mēsliem.

P pufa 11.07.2009

Ļoti labs līdzeklis skropstu uzturēšanai kārtībā un pamākt, lai ir garas- katru vakaru- tīrīt, nekad neastāt tušu skropstās un iesmērēt ar eīcineļļu. Ja grini arī biezas uzacis- arī tās iesmērē. efektīvi, īpaši, ja sāc vecā mēnesī to darīt. tagad- pēc pāris dienām būs vecs mēnesis...

ш шмара 11.07.2009

Я видалa, трюк, как мужик гирю 32 кг на хую тоскает, в передаче очевидное и невероятное.

A alija 15.02.2010

Izskatās, ka tie paši īpašnieki ir atvēruši savu tūrisma firmu Maxturs.