www.sudzibas.lv DHL Latvia slikts serviss. neprofesionalitāte.

DHL - slikts serviss. neprofesionalitāte.

ārkārtīgi SLIKTS serviss.
paciņa beidzot ieradusies LV, un darbonis zvana pēc aizbraukšanas no sētas, jo neesot varējis tikt mājā!
un piezvanīt pirms apm. 20 minūtēm nav iespējams? vai vispār piezvanīt (okei, kaut epastu uzrakstīt pirms nogādāšanas), ka sūtījums būs tanī un tanī dienā? vai tas kantoris domā, ka cilvēki caurām dienām sēž mājās un kko mistisku gaida? nezinot, ne kurā dienā būs, ne cikos?
šausmas kkādas, ne serviss. paka ienākusi 4dien agri no rīta. tikai 5dien (!!!) pusdienlaikā tiek vizināta pa Rīgu.
tā kā neesmu tu'pējusi mājās nonstopā, gaidot brīnišķo kurjera ierašanos hwz kad, tad nu paciņa vizinās atkal... ja līdz 17 00 paspēšot, tad piēgādās. Ja nē, tad tikai 1dien! Vājprāts! KO paspēs? Ja man ir paredzēta piegāde ŠODIEN, tad man tā IR jāsaņem.

C

S saulite12345 23.05.2014

DPD arī tāda pati attieksme

D develito 21.06.2014

Sis kantoris strada tkai uz uzmesanu kl savadak nestrada, 70% gadijumu vel ari prece atnak ka no dirsas ar saplestu visu iepakojumu un gadijumos kad prece ir japiegada un nav muitas vinu kurjeri atlaujas ari ja ir talu jabruac noplest shildi no sutijuma un uzlikt tracking statusa ka nebija iespejams nogadat adresatam ka bojats adreseta lauks .
Kad ir muitas prece vini nezvana neinforme ka ir jamuito un kad iztek 3 dienas kas ir bezmaksas glbasana dhl noliktava nu jau laimigu zvana un pazino ka jamuito preci lai sanemtu + par katru dienu 5-10 eur +pvn par glabasanu, neviens darbinieku numurs vinu neatbild uz ienakosiem vnk uzmeteju firma