www.sudzibas.lv DHL Latvia Sportsdirect, piegāde Rīgā

DHL Latvia - Sportsdirect, piegāde Rīgā

Pirms laika pasūtīju no sportsdirect.com. Nepietiek ar to, ka paciņa 2 dienas ceļoja starp Polijas pilsētām turpu- šurpu (Poznana-Varšava-Poznana) , šorīt zvana, ka piegādās, vai būšu mājās. Guvusi mācību no iepriekšējām piegādēm, kad sola atbraukt pl 13, bet atbrauc pl 17; precizēju piegādes laikus. Solīja atvest pl 13. NEATVEDA. pl 17 zvanīju noskaidrot, kad būs, uz ko izbrīnīti jautā pretī, oj, vai tad nesaņēmāt? Nē, nesaņēmu. "Neko nevaram darīt, īsā diena, daudz pasūtījumu, nevar visiem izsekot līdzi. Jā, visu saprotu, BET JŪS MAN ZVANAT , ka būsiet un neatvedat. Kas tas par servisu?
Man ieteica pasūdzēties, jo tās esot manas tiesības. Izskatās, ka viņiem viss vienalga.

J

Pacco_al 27.06.2016

Jā protams privātpersonas nav viņu prioritāte. Nu neko lai veicas DHL sen vairs ar viņu starpniecību neko nepasūtu.