www.sudzibas.lv DHL Latvia Slikts serviss, iespējams nozaudēta paciņa??

DHL Latvia - Slikts serviss, iespējams nozaudēta paciņa??

26.11.2023. Veicu pasūtījumu, un veicu papildus samaksu par ekspres piegādi. Kopā samaksājot 229 euro. Izvēlējos ekspres piegādi, lai paciņa droši sasniegtu galamērķi. 27.11. Paciņa atstāj vāciju, 28.11. Plkst. 4: 07am tiek saņemta Dānijā, 10: 34am tiek saņemta Latvijā Rīgā šķirošanas centrā. 28.11. Saņēmu sms no dhl Latvija, ka paciņa tiks nodota sadarbības partneriem eksprespastam un piegāde plānota 29.11. Šodien un vakar sazinoties ar eksprespastu noskaidrots, ka viņi ir saņēmuši informāciju par paciņu, nevis pašu paciņu, kas redzams arī izsekošanā eksprespastam. Sazinoties ar dhl Latvija klientu apkalpošanas centru saskaros ar to, ka neviens neko nezin, informācija tikšot pārbaudīta un tiks atzvanīts. Tādu info saņemu jau otru dienu, taču neviens no trīs operatoriem līdz šim brīdim nav atzvanījis. Izskanēja arī apgalvojums, ka paciņu dhl Latvija fiziski ir saņemts (būs dzirdams sarunas ierakstā) . Tātad paciņas pēdējā atrašanās vieta ir dhl Latvija šķirošanas centrs. Šobrīd sanāk, ka paciņa ir nozaudēta. Kam šādā situācijā vispār vēl rakstīt un ziņot? Kā rīkoties tālāk?

30.11.2023

M Melisa23 30.11.2023

Paciņa sešu stundu laika tika atrasta un piegādāta. Labi ka tā. Sūdzību var uzskatīt par atrisinātu.