www.sudzibas.lv DHL Latvia Slikts serviss

DHL Latvia - Slikts serviss

Dhl mājaslappā ir rakstīts, kā pasūtijums ir piegādāts. 22.06.2017 atsūtija, kā kurjers atbrauks dienas laikā, neviens nezvanīja un kurjeru nevies joprojām nebija redzējis, sazināties nav iespējas jo vińi svin līgo, kurjers nez ko darīs ar manu paku visas brīvdienas. Tomēr google var redzēt, ka vińi it kā strādā, nu bet nē. Esmu łoti dusmīga! Pārdevējs arī streso, tikai dhl atpūšās. Es vėl paskatīšos kā izskatīsies mana paka pēc brīvdienām pavadītām pie kurjera, ne viens nezvanīja un nepazińoja, kā sūtījums būs citu dienu.

P

Oļegs Zatlers 23.06.2017

Es Tev pateikšu, ko viņš darīs ar Tavu paku. Apkakās un saulē izžāvēs. Nu bļin, cilvēki paliek tizli, sūdzās par katru nieku. Saņemsi savu paku pirmdien.

X Xnxx.com 24.01.2020

Tiešām domā, ka kurjers ir pielaulāts pie tavas pakas? Pēc katras atgriešanās atpakaļ bāze atpakaļ atvestue sūtījumi tiek noglabāti drošā vietā servisa centrā.
Wtf vienkārši.