DHL Latvia - Serviss

Sveicināti!
27.03.2023 ienāca sūtījums Latvijā, man atnāca paziņojums kā sūtījumu vajag atmuitot. 9: 30 es to esmu izdarījis un aizsūtījis visu informāciju par to. Man atbildēja, kā sūtījums ir atmuitots un nodots piegādei, rezultātā sūtījums tiks piegādāts tikai rītdien. Tas nekas, kā sūtījums ir ļoti vajadzīgs. Šai kompānijai ir pie vienas vietas un cilvēku. Un vēl pats labākais no tā visa ir tas, kā šī kompanīja sūtījumus piegāda tikai vienu reizi dienā.

27.03.2023

Oļegs Zatlers 27.03.2023

Tātad sanāk, ka DHL tagad ir jāmaina iepriekš jau sagatavotais maršruts uz 27.03., lai piegādātu kaut kāda logunova paku, jo redz tā esot ļoti vajadzīga. Pārējiem savas pakas nav vajadzīgas... Pilnīgi normāli, ka saņemot informāciju par paku, DHL sistēma iekļauj viņu piegādei uz tuvāko iespējamo darba dienu.

D Didzissss 27.03.2023

Liekas diez gan loģiski, ka tiek piegādāts nākamajā dienā pēc atmuitošanas. Runā tā, itkā viņi gaida katru atmuitoto sūtījumu un uzreiz skrien piegādāt..nav jau tas tik vienkārši