www.sudzibas.lv DHL Latvia Paku marinētāji

DHL Latvia - Paku marinētāji

Stulbie sūtījumu marinētāji. Bija aizsūtīts steidzams express sūtījums manam uzņēmumam no ārvalstīm. Nu tad ar to atmuitošanu, nolādētās bremzes kas paņem eur 48 par savām neizdarībām. Paša atmuitošana viņiem nez kāpēc aizņēma 1.5 dienas. Trešdien steidzami apmaksājām visu starp seb bankas kontiem līdz ko saņēmām rēķinu no [slēpt]@dhl.com, tādēļ maksājums viņiem atnāca uzreiz. Aizsūtu šiem atpakaļ maksājuma izdruku, ka viss apmaksāts. Gaidu sūtījumu ceturtdien, trekingā parādās "sūtījums aizturēts – saņemšana iespējama pēc apmaksas". Aizsūtu šiem epastu, kas par neizdarībām, un lai atsūta muitošanas deklarāciju kuru nav pievienojuši epastam. Jau piektdiena, atbildes nekādas, trekingā nekā. Aizsūtu meilu uz citu epastu no kura prasīja dokumentus. Atbildes pagaidām arī nav, bet trekingā parādījās, ka atmuitots. Kāds rezultāts, šodien piektdiena, tātad agrāk par pirmdienu nepiegādās. Ļoti steidzams sūtījums atbrauks vismaz 5 dienas vēlāk nekā tam vajadzētu būt, liels paldies ka radījāt manam biznesam nopietnas problēmas.

Papildināts wrp 25.08.2017

P.S 48 EUR ir par atmuitošanu. Paša sūtīšana bija ap EUR 100.

Papildināts wrp 25.08.2017

Starp citu, pēc pieredzes, normāli muitas brokeri pašu muitošanu veic stundas-divu laikā, nevis gandrīz divas dienas. Vieglāk bija aiziet pie cita brokera, neka atstāt to darīt pašam DHL. Iepriekšējo reizi vispār nevarēja atrast, ka mums ir iepriekš parakstīts līgums par muitas brokera pakalpojumiem. Kaut arī iepriekšējo reizi tieši uz tā pamata tika atmuitots. Nācās šiem atkārtoti sūtīt. Vēl atcerējos, ka telefona atbalsts viņiem vienkārši deb..li. Pasaka nepatiesu informāciju par savu mājaslapu un kādus maksājuma dokumentus kurjers var iedot. Tad Kurjeram acis lielas kad viņam prasa iedot to ko šie sastāstījuši.

W