www.sudzibas.lv DHL Latvia Обман. Отвратительный сервис

DHL Latvia - Обман. Отвратительный сервис

Очень недоволен. Заказал в польском интернет-магазине, прошло 2 недели посылки нет. Смотрю по номеру - посылка из Польши пришла в Литву, а потом пошла в Германию, и там осталась. Пишу в службу. Они просто отвечают - посылка не доставлена, обращайтесь в магазин. А магазин отвечает, что решают вопрос с DHL. И хрен знает - получу ли посылку, либо вернут ли деньги. И DHL не отвечают на вопросы. Просто сливают меня и все. Даже не могут сказать что случилось, кто виноват. Никому не советую.

01.05.2024

I

O oIo 02.05.2024

Jūs preci pirkāt DHL vai veikalā? Ja citā veikalā, tad DHL ir visas tiesības Jūs "sūtīt uz Vladivostoku", tā kā līgums par preces piegādi ir noslēgts starp pārdevēju un DHL. Pieprasiet veikalam, lai risina DHL piegādes problēmu. Sūdzība nepamatota. Un starp citu, ,tā kā DHL sūtījumus Latvijā apkalpo tāds pagraba kantoris kā Itella, kurš čakarēs Jūs vēl vairāk, tad, ja Jums piedāvās atcelt sūtījumu un saņemt naudu, piekrītiet. Taisiet jaunu sūtījumu un izmantojiet citu piegādes dienestu vai starpnieku kantori. No Itellas un DHL ir jātura par gabalu.