www.sudzibas.lv DHL Latvia Ļoti slikts serviss.

DHL Latvia - Ļoti slikts serviss.

DHL kurjers izziņo, ka sūtījumu piegādās konkrētajā datumā laika posmā līdz plkst. 17.00, taču tuvojoties plkst. 17.00 neviens nav ieradies. Zvanot vēlreiz, solīja piegādāt līdz plkst. 17.30, taču nav ne vēsts ne no piegādātājiem, ne sūtījuma. Zvanīju uz norādīto informacijas tālruni, taču viņiem darba laiks esot līdz plkst. 17.30 un sazvanīt vairs nav iespējams. Sestdien un svētdien kurjera pakalpojumu sniedzējs nestrādā.. Esmu nosēdējusi visu dienu mājās, lai sagaidītu sūtījumu. Pats briesmīgākais ir tas, ka DHL mājaslapā ievadot sūtijuma datus un pārbaudot sūtījuma atrašanās vietu, norādīts, ka plkst. 17.09 viņi esot centušies piegādāt, taču nav izdevies, jo neviens nav bijis uz vietas.

E