www.sudzibas.lv DHL Latvia Lēns serviss

DHL Latvia - Lēns serviss

Dhl Latvia darbinieki nesteidzas, lēnums pārspēj jebkuras robežas. Paciņa no honkongas izlido 3. Februārī, bet Latvijā ir jau 5. Februāra rītā, tā tad ceļš aizņem 2 ar pusi dienas. Par nelaimi nodokļus jau apmaksāju interneta veikalā, tā tad Dhl ir jāveic atmuitošanas. 5. Februārī dienas pirmajā pusē Dhl Dāma palūdz atsūtīt nepieciešamo informāciju, 20 minūšu laikā nosūtu visu nepieciešamo informāciju. Tajā pašā piektdienā progress nekāds, gaidu sestdienu un svētdienu. Pirmdiena 8. Februāris, otrdiena 9. Februāris statuss nemainās - joprojām muito un nevar atmuitot. Trešdien 10. Februāris, gaidīšas mērs ir pilns, zvans dhl, tavu brīnumu, pēc 10minūtēm, saņemu epastu no šīs pašas piektdienas Dāmas, ka muitošana ir uzsākta! Pagāja 3 darba dienas un divas brīvdienas, un tikai pēc zvana sāk atmuitošanas procesu. Rodas jautājums ar ko šī Dāma nodarbojās visu laiku? Un pagāja maģiskas 5 minūtes, kad atmuitošas process tikai izdarīts! 5 minūšu process dhl darbiniekiem aizņem 3 darba dienas un divas brīvdienas, ja zvana un intresējas. Ja nezvanītu, laikam jau vēl varētu gaidīt! Kauns nevis excellence. Simply delivered!

10.02.2021

E

н НеКариньш 10.02.2021

Bet ko tad darīt ja 2020.12.19 18:01 (GMT-7): Accepted by Last Mile Carrier, bet joprojam vel nav saņemts?

н НеКариньш 10.02.2021

LP00421456909816