www.sudzibas.lv DHL Latvia Krapsana, nemaksā laicīgi

DHL Latvia - Krapsana, nemaksā laicīgi

Tiek veikt transporta pakalpojumi dhl pārvadājumiem pa skandināviju un latviju, maksā pa kilometriem, bet kad skaita km, tad nenem vērā navigācijas izsekošanas izdruku, bet vada maršrutu caur google maps un celu izvēlas isaku, kas nozīmē cauri pilsetas centru. Kad ir veikts reiss, nonem 100-300 km, kas sastâda aptuveni 70-200 euro. Kâ rezultâtā tiek apkrāptas logistikas un mēnesī neizmaksā 600 euro apmērā par katru mašīnu. Kad pieprasa izskaidrojumu, saka ka braucam lieko celu, bet ir lieta tada ka ar kravas automasinam nedrikst braukt cauri centriem.
Kad pienak apmaksas termins, netiek maksats laicigi, ar kavēšanos. Atkartoti atgadina to viniem, saka ka sodien samaksaja, bet beigu beigās samaksa tuvakais pēc 2 nedēlām pēc atgādinājuma.
Neviens nemaksā un bez iemesliem mazina summu.

D

Работяга 09.04.2018

Pilnigi pareizi, ta visi strada.. piebrauc pie rampas un doma kur paest, jo naudas nau, japrasa prieksniekam lai kautko atmet, lai sodien izdzivotu...