www.sudzibas.lv DHL Latvia Экспресс почта

DHL - Экспресс почта

Экстренной почтой в понедельник 24.01.2010 компания DHL получила посылку.Она должна была прийти в Латвию во вторник, следующего дня.В конечном итоге посылка осталась в Германии, в среду ушла на Филиппины, к ночи в Гонг Конг, а в четверг обещали переслать обратно в Германию.В лучшем случае к пятнице, 28.01.2010 посылка должна прийти.И за такую вот услугу нужно заплатить 70 евро.Подумайте хорошо, прежде чем обратиться в такую компанию.

M madonion 27.01.2011

A ja toze iz Germaniji zakazal posilgu cerez DHL...
No vrode v www.dhl.de prosmatrivaja marshrut kontrolnih tochek, kakbuta pakashto dvizets v storonu Latviji!

D develito 21.06.2014

Sis kantoris strada tkai uz uzmesanu kl savadak nestrada, 70% gadijumu vel ari prece atnak ka no dirsas ar saplestu visu iepakojumu un gadijumos kad prece ir japiegada un nav muitas vinu kurjeri atlaujas ari ja ir talu jabruac noplest shildi no sutijuma un uzlikt tracking statusa ka nebija iespejams nogadat adresatam ka bojats adreseta lauks .
Kad ir muitas prece vini nezvana neinforme ka ir jamuito un kad iztek 3 dienas kas ir bezmaksas glbasana dhl noliktava nu jau laimigu zvana un pazino ka jamuito preci lai sanemtu + par katru dienu 5-10 eur +pvn par glabasanu, neviens darbinieku numurs vinu neatbild uz ienakosiem vnk uzmeteju firma