www.sudzibas.lv DHL Latvia DHL NOZOG iPhone 6,Gold.

DHL - DHL NOZOG iPhone 6,Gold.

ZAGĻI STŖĀDĀ ,,DHL,,Paziņai bija jānosūta nesen iegādātais Latvijā tālrunis iPhone 6,Gold,64GB uz Austrāliju.Sazinājos pa telefonu+371 660 10 000 ar ,,DHL,, klientu centru kur tika veikta sūtījuma pieteikšana un sūtījuma apdrošināšanas apstiprināšana,tā kā kurjers varēja ierasties pēc pusstundas,ātrāk nekā es paspēju sagatavot un iepakot sūtījumu apstiprināju ,,DHL,, telefona operātorei ka plānoju būt Rīgā un varu ierasties personīgi DHL birojā un nodot sagatavotu sūtījumu ko arī veicu,apmaksājot sūtījumu 136,57 euro.,,DHL,,pārstāve palīdzēja aizpildīt sūtījuma aprakstu,taču nepiedāvāja nekādu papildus apdrošināšanu paskaidrojot ka norādītā vērtība arī būs kā apdrošināšana ,uz ko norādīju ka šī summa vartētu būt 900 euro.Tad man tika paskaidrots ka no manas uzrādītās summas par nosūtīto telefonu iespējams būs jāmaksā muita no vērtības kādu iedomājos šim konkrētajam mazlietotajam tālrunim,uz ko paskaidroju par tālruņa piederību personai kura ir izbraukusi uz Austrāliju aizmirstot savu tālruni Latvijā .Uz ko ,,DHL,,pārstāve norādīja ka muita un iespējams arī kādi nodokļi būs jāmaksā neatkarīgi no ierīces stāvokļa un nolietojuma pakāpes.Apdomājot saņemto informāciju no ,,DHL,, sūtījumu pieņēmējas radās manis pievienotā tālruņa vērtība 300 euro.DHL pārstāve arī neapgrūtināja sevi ar piedāvājumu man papildus apdrōšināt sūtījumu.Tā nu pēc mēneša iPhone 6 vairs nav redzēts ne Latvijā ne arī Austrālijā.Mēneša laikā esmu uzklausījis dažādas pasakas par mistisko DHL drošības dienestu kurš meklē video novērošanas kamerās kurā pārkraušanas brīdī telefons ir ieslīdējis ,,DHL,,darboņu kabatā,kā arī to cik labi ka varu sniegt izsmeļošu informāciju par tālruni.Pozitīvais laikam jau ar ironiju šajā stāstā ir tikai tas ka ,,DHL,, pārstāvji ar mani komunicēja gandrīz katru dienu ar mani sazvanoties taču tas rezultātā izvērtās arī vēl par nozagtu manu laiku,sabojātiem nerviem.Punktu pielika mans izlīguma piedāvajums ,,DHL,, apmaksāt tālruņa vērtību bez jebkādām tālākām pretenzijām no manas puses uz ko man atbildēja, ja nepiekrītu viņu noteikumiem tad nesaņemšu vispār neko un labi ka viņi neapdrošināja manu sūtījumu par BRUTO svaru jo tas ir vien pāris euro par kilogramu.Secinājums:NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEIZMANTOJIET ,,DHL,, JO MAN LIKA SAPRAST KA ESMU VIEN PATS VAINĪGS KA IZLĒMU DĀRGU LIETU SŪTĪT UZ TĀLU ZEMI.

R ri4y 11.03.2015

1. Viņi dod numuru izsekošanai, pēc kura var noteikt kurā vietā tika pazaudēta prece. 2. Iphone ievadot īpašo numuru, kurš ir īpašniekam var izsekot, kur ir tavs telefons, viņu nobloķēt vai atrast ziņojot tās valsts institūcijām. Izskatās pēc kārtēja meļa, kam DHL lielāku summu paprasījis par preces piegādi.

B brihnja 11.03.2015

KO VAR MURGOT TIK BEZSAKARIIGI, SKAIDRS KA SADZEJOTA NO ZILA GAISA SII SUDZIIBA. LOHS NO LIEPAAJAS, TAA ARI tev VAJADZEEJA :)

E Edmunds Gross 17.05.2020

Atrasts to telefonu ir neiespējami ,un pastāv iespēja kad kurjers tajā galā ir aizvedīs uz nepareizo adresi. Tas pat var būt kad pie pārkraušanas tas telefons ir pilnībā pie citām pakām iemaisits