DGS SIA, Axis, Filter - Krāpšana

Pieprasa veikt darbus, tos saskaņo, lūdzu lai ātri darbojas, sola apmaksu telefoniski, kad darbi gandrīz jau paveikti tiek rakstīts, lai saskaņo tālākos darbus un apmaksā esošos, daļu naudas samaksā. Kad darbi paveikti, tad izliekas ka nezin un SIA DGS faktiskais vadītājs Mārtiņs Daukšts izliekas ka neko nezina, lai gan ir bijuši neskaitāmi zvani u.c. Līdzīgas darbības ir Ilonai Barkānei, kas acīs skatoties melo un sola apmaksu no ģenerāluzņēmēja puses, ja darbi netiks veikti, ka tie tiks apmaksāti, tikai lai strādā, kad pienāk maksāšana viss tiek aizmirsts. Lai gan darbi faktiski veikti, cenas apstiprinātas, akti parakstīti darbu apmaksu neveic.

A

Komentāri (2)

F Fcuk_pmp 01.07.2020

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/karsava-lauz-ligumu-ar-buvnieku-nakama-apkures-sezona-bus-jasak-ar-vecajam-katlumajam.a362822/

https://youtu.be/md6j-L8JboA

https://m.bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/iecava-ieriko-jaunu-siltumapgades-sistemu-185773?from-full#comments

A Asis Asis 01.07.2020

Traki, kur DGS, tur problēmas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes